Trwa ładowanie...
d2ijj7i
15-11-2023 08:20

Modlitewnik z Błogosławioną Rodziną Ulmów. Z GŁĘBI NASZYCH SERC

książka
Oceń jako pierwszy:
d2ijj7i
Modlitewnik z Błogosławioną Rodziną Ulmów. Z GŁĘBI NASZYCH SERC
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Wydanie Modlitewnika z bł. Rodziną Ulmów ukazuje się w wyjątkowych okolicznościach z okazji wyniesienia na ołtarze Rodziny Ulmów z Markowej w tym nienarodzonego jeszcze dziecka.
Modlitwy zebrane w modlitewniku zostały tak dobrane, by najpełniej by w najpiękniejszy sposób wyrazić swoją ufność w Bożą Opatrzność. Dla wszystkich modlitewnik będzie niepowtarzalnym źródłem natchnienia do gorliwej modlitwy, dziękczynienia i prośby o potrzebne łaski.
Mamy nadzieję, że modlitewnik ten stanie się nie tylko cenną pamiątką, lecz przede wszystkim wspaniałym świadectwem trwania i rozwijania idei ewangelicznych, które dla następnych pokoleń wyznaczy kierunek rozwoju i umacniania wiary.
Jedną z największych dziejowych prób, jakiej musieli stawić czoła nasi rodacy, był terror drugiej wojny światowej. Mimo okrucieństwa wojny dla wielu z nich pomaganie bliźniemu było zupełnie oczywiste. Z wielkim wzruszeniem poznajemy skromną podkarpacką rodzinę z Markowej, która za bezinteresowną pomoc udzieloną naszym starszym braciom w wierze straciła ziemskie życie. Po raz pierwszy w historii Kościół aktem beatyfikacyjnym wynosi do chwały ołtarzy całą rodzinę, w tym nienarodzone dziecko.

Modlitewnik z Błogosławioną Rodziną Ulmów. Z GŁĘBI NASZYCH SERC
Numer ISBN

978-83-67719-82-7

Wymiary

110x160

Oprawa

zintegrowana

Liczba stron

128

Język

polski

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ijj7i
d2ijj7i
d2ijj7i
d2ijj7i