Trwa ładowanie...
d2dmv0g
16-03-2022 10:00

MITYCZNY ŚWIAT. Pokoloruj ponadczasowe legendy

książka
Oceń jako pierwszy:
d2dmv0g
MITYCZNY ŚWIAT. Pokoloruj ponadczasowe legendy
Tytuł oryginalny

Mythic World

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

MITYCZNY ŚWIAT. Pokoloruj ponadczasowe legendy

Mityczny świat to nowa książka do kolorowania od bestsellerowego ilustratora „New York Timesa”, Kerby’ego Rosanesa.
Zawiera ponad 55 ilustracji do pokolorowania przedstawiających bajkowe i mityczne stworzenia – niektóre z nich dobrze znane, o innych być może wcześniej nie słyszeliście – w scenerii naszego współczesnego świata. Wojowniczy giganci wyłaniają się z Grobli Olbrzyma w Irlandii Północnej, skamieniałe trolle powracają do życia w islandzkich formacjach skalnych, bhutański Druk wyłania się z mglistego szczytu Mount Everestu, a znany z naszej legendy smok zieje ogniem na Zamek Wawelski.
Książka zawiera krótkie opisy bajek i mitów oraz ich bohaterek i bohaterów i wyjaśnia inspiracje stojące za każdą ilustracją. Kolorowanie niezwykłych rysunków autora stanowi wspaniały sposób poznania mitologii świata, które na kartach tej książki można ożywić barwą.

Biografia autora
Pochodzący z Filipin ilustrator Kerby Rosanes zasłynął dzięki unikalnemu stylowi swoich skomplikowanych rysunków. Pracuje głównie przy użyciu zwykłych czarnych długopisów, a jego styl charakteryzuje się kapryśnymi liniami. Fantazyjne wzory i stworzenia łączą się i przenikają, tworząc ogromne kompozycje.
Porzucił pracę jako projektant graficzny w lokalnej firmie, aby zająć się swoją pasją: tworzyć własną sztukę, a także współpracować z innymi artystami i agencjami projektowymi na całym świecie.
Kolorowanki Kerby’ego: Animorphia, Imagimorphia, Mythomorphia, Fantomorphia, Ukryte światy i Delikatny świat odniosły sukces również w Polsce.

MITYCZNY ŚWIAT. Pokoloruj ponadczasowe legendy
Numer ISBN

978-83-63534-43-1

Wymiary

250x250

Oprawa

miękka

Liczba stron

96

Język

polski

d2dmv0g

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2dmv0g
d2dmv0g
d2dmv0g
d2dmv0g