Trwa ładowanie...
d3r9gpk
19-04-2012 00:00

Misja Przetrwanie 1. Złoto bogów

książka
Oceń jako pierwszy:
d3r9gpk
Misja Przetrwanie 1. Złoto bogów
Tytuł oryginalny

Mission Survival: Gold of the Gods

Rok wydania
Inne
Źródło: Inne

Nowy cykl książek przygodowych dla dzieci, słynnego mistrza sztuki survivalowej
Beara Gryllsa. Alpinisty, który przeszedł szkolenie SAS, gdzie nauczył się sztuki przetrwania. Jako najmłodszy w historii Brytyjczyk stanął na szczycie Mount Everest. Wyczyn ten został odnotowany w księdze rekordów Guinnessa.

Pierwszą część cyklu otwiera „Złoto bogów” książka, w której można znaleźć autentyczne techniki przetrwania w najtrudniejszych sytuacjach.

Jej bohater Beck Granger stoi w obliczu śmierci. Z dwojgiem przyjaciół wyruszył przez kolumbijską dżunglę na ratunek swoim bliskim, bez GPS-u i jedzenia. Ma jedynie starą mapę i tajemniczy amulet. Jeśli ktokolwiek może uratować całą trójkę, to właśnie Beck, ponieważ tylko on zna tajniki sztuki przetrwania. Wie, jak zbudować tratwę i schronienie... jak zabić węża... znaleźć wodę... przetrwać atak rekina... Beck umie sobie poradzić w każdym środowisku – ale nawet on nie jest w stanie przewidzieć każdego niebezpieczeństwa... Beck walczy z czasem i żywiołami. Czy uda mu się uratować zaginionego opiekuna i odnaleźć zaginione Złote Miasto?

Misja Przetrwanie 1. Złoto bogów
Numer ISBN

978-83-7513-947-1

Wymiary

130x200

Gatunek

Powieści i opowiadania,Przygodowe,Dziecięce i młodzieżowe,Literatura podróżnicza

Oprawa

1

Liczba stron

272

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3r9gpk
d3r9gpk
d3r9gpk