Trwa ładowanie...
d25hhv6

Mirror, mirror

książka
d25hhv6
Oceń jako pierwszy:
Mirror, mirror
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Mirror, mirror
Materiały prasowe

CARA DELEVINGNE

STWORZYŁA THRILLER DOSKONAŁY.

PRZYJAŹŃ. ZDRADA. OFIARA. TAJEMNICA.

Oczekiwany na całym świecie pisarski debiut słynnej top modelki i aktorki.

Red, Leo, Rose i Naomi to czwórka młodych przyjaciół. Są inni od pozostałych rówieśników, są odmieńcami. Nie wiedzą, kim są i kim chcą być. Zbliża ich muzyka. Wspólnie zakładają kapelę Mirror Mirror. Ale nie nacieszą się długo wspólną pasją...

Naomi zostaje wyciągnięta nieprzytomna z rzeki. Pozostając w śpiączce, walczy o życie. Policja twierdzi, że była to nieudana próba samobójcza. Ale jej przyjaciele wcale nie są tego pewni. Każde inaczej reaguje na dramatyczne wydarzenia – Rose zaczyna imprezować jak szalona, Leo wpada w depresję, a Red postanawia samodzielnie odkryć prawdę. Czy Naomi się obudzi? Co zaprowadziło ją na granicę życia i śmierci? A może pytanie powinno brzmieć: kto?

Odpowiedzi na pytania nie przyniosą niczego dobrego. Na jaw wyjdą najmroczniejsze tajemnice. Nic już nie będzie takie samo. Rozbitego lustra nie da się przecież skleić.

Cara Delevingne

brytyjska modelka i aktorka, to jedna z najpopularniejszych postaci młodego pokolenia, znana m.in. z ról w filmach „Papierowe miasta”, „Legion samobójców” oraz „Valerian i Miasto Tysiąca Planet”.

d25hhv6
Mirror, mirror
Numer ISBN

978-83-7686-620-8

Wymiary

135x200

Oprawa

miękka ze skrzydełkami

Liczba stron

400

Język

polski

Podziel się opinią

Share
d25hhv6
d25hhv6
d25hhv6
d25hhv6
d25hhv6