Trwa ładowanie...
d4k30ac
06-06-2012 00:00

Mimo wszystko

książka
Oceń jako pierwszy:
d4k30ac
Mimo wszystko
Rok wydania
Autorzy
"__wlasne
Źródło: "__wlasne

Jeżeli jesteś pełna kompleksów, nie lubisz swojego ciała i wydaje Ci się, że Twoje życie jest niekończącym się pasmem problemów, przeczytaj tą książkę!

Kiedy poznasz historię Ewy, najprawdopodobniej inaczej zaczniesz patrzeć na siebie i świat, który Cię otacza. Poznasz prawdziwą historię niepełnosprawnej kobiety, która zawsze sama boryka się ze swymi problemami, mimo że wokół niej przewija się wielu ludzi. Problemów ma bez liku, lecz żadne nie są w stanie jej załamać. Stanowi przykład dla wszystkich, zarówno chorych, jak i zdrowych, że w każdej sytuacji można nauczyć się czerpać z życia radość.

„Mimo wszystko” to dobry tytuł na książkę. „Mimo wszystko” to dobry tytuł na film! „Mimo wszystko” to niestety credo wielu ludzi, którzy postanowili przetrwać. Mimo choroby, mimo samotności, biedy, mimo znieczulicy i braku opieki ze strony państwa. Postanowili mimo wszystko! O kimś takim jest ta opowieść. Chcecie ją poznać? Przeczytajcie „Mimo wszystko”! Książkę Agnieszki Moniki Polak. Nową odsłonę „Losu Człowieka”. Po polsku. Polecam!
Cezary Pazura

Mimo wszystko
Numer ISBN

978-83-7722-217-1

Wymiary

120x195

Gatunek

Obyczajowe,Powieści i opowiadania

Oprawa

3

Liczba stron

308

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4k30ac
d4k30ac
d4k30ac