Trwa ładowanie...
d2glpak
21-06-2014 00:00

Miłość oraz inne dysonanse

książka
Oceń jako pierwszy:
d2glpak
Miłość oraz inne dysonanse
Rok wydania
Autorzy
Wydawnictwo
"__wlasne
Źródło: "__wlasne

Anna… Pojawiła się tak nagle, przypadkiem. Przypadkiem?! W Moskwie przypadek powinien otrzymać zupełnie inną definicję. Słuchałem Okudżawy i w tle ciągle słyszałem jej mocny, harmonijny głos. Odtwarzałem w pamięci obraz jej warg…

Struna – ceniony krytyk muzyczny, Polak z niemieckim paszportem. Rozwiedziony, bez rodziny, bez nadziei. Kiedyś marzył o tym, ze zostanie muzykiem, kochał do szaleństwa, ale ani muzyka ani kobieta nie były mu wierne.
Anna – Rosjanka – żyje z dnia na dzień, w małżeństwie bez miłości. Chciała być aktorką, chciała mieć dzieci. Niestety, żadnego w tych marzeń nie udało jej się zrealizować.
Spotkali się przypadkowo, oboje samotni w Moskwie. Nie spodziewali się, że taka miłość w ogóle się zdarza. Niemożliwa, wbrew rozsądkowi, wbrew zasadom.

Miłość oraz inne dysonanse to pełna muzyki i namiętności powieść, pisana z dwóch perspektyw, z dwóch krajów, z dwóch serc.

To opowieści o diametralnie różnych światach, dwóch równoległych losach, które połączył przypadek - w cieniu osobistych dramatów i niełatwych relacji polsko-rosyjskich.

Miłość oraz inne dysonanse
Numer ISBN

978-83-240-2295-3

Wymiary

135x200

Gatunek

Powieści i opowiadania,Powieści i opowiadania,Powieści i opowiadania

Oprawa

1

Liczba stron

480

Inne wydania

Kraków - 2012-11-18, Kraków - 2014-06-14

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2glpak
d2glpak
d2glpak
d2glpak