Trwa ładowanie...
d2qv0dp
06-04-2022 18:00

MIASTO W OGNIU

książka
Oceń jako pierwszy:
d2qv0dp
MIASTO W OGNIU
Tytuł oryginalny

City On Fire

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Providence, Rhode Island, 1986 rok. Dwudziestodziewięcioletni Danny Ryan, robotnik portowy, kochający mąż i wierny przyjaciel, od czasu do czasu wykonuje usługi dla irlandzkiej mafii, która kontroluje większą część miasta. Danny pragnie jednak w życiu czegoś więcej i marzy o tym, by zacząć od nowa, gdzie indziej.

Jednak kiedy współczesna Helena Trojańska doprowadza do wojny między rywalizującymi gangami, Danny zostaje wplątany w konflikt, przed którym nie ma ucieczki. Na jego barki spada ochrona domu, rodziny oraz przyjaciół, którzy są mu bliżsi niż bracia.

Klasyczne motywy lojalności, zdrady, honoru i korupcji po obu stronach prawa – Miasto w ogniu to współczesna Iliada w ujęciu Dona Winslowa.

Pierwszą część wielkiej sagi kryminalnej o irlandzkich i włoskich organizacjach przestępczych w Ameryce w latach 80. i 90. XX wieku

*

„Doskonała. Przejmująca fabuła. Lektura Miasta w ogniu to czysta przyjemność”
– STEPHEN KING

„Zuchwałe, klimatczyne i porywające Miasto w ogniu to pierwsza część nowej, epickiej serii, która wciągnie czytelnika od samego początku. To Winslow w najlepszym wydaniu”
– KARIN SLAUGHTER, AUTORKA ŚWIATOWYCH BESTSELLERÓW

MIASTO W OGNIU
Numer ISBN

978-83-276-7650-4

Wymiary

145x215

Oprawa

miękka

Liczba stron

352

Język

polski

d2qv0dp

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2qv0dp
d2qv0dp
d2qv0dp
d2qv0dp