Trwa ładowanie...
d18n9zt

Mia Sheridan

Mia Sheridan to amerykańska pisarka, autorka bestsellerowej serii romansów "Sign of Love", jej powieści pojawiały się na listach najlepiej sprzedających się książek czasopism "New York Times", "USA Today" i "Wall Street Journal".

Mia Sheridan – informacje ogólne

Mia Sheridan pochodzi z San Francisco, obecnie mieszka w Cincinnati w stanie Ohio, ma męża i czwórkę dzieci. Skończyła psychologię kliniczną na California State University w Sacramento. Pisarka zadebiutowała w 2013 powieścią "Leo", która trafiła na listę bestsellerów dziennika "USA Today". Najpopularniejszą z wydanych dotychczas książek Mii Sheridan jest "Bez słów" (ang. Archer's Voice), powieść nominowana w Polsce do tytułu książki roku portalu Lubimyczytać.pl w 2016 roku.

Mia Sheridan – książki

Debiutancka powieść Mii Sheridan to książka "Leo" (2013), zaraz po której na rynek trafił kolejny, bezpośrednio związany z poprzedniczką tytuł, "Leo's Chance". W 2016 roku w polskim tłumaczeniu ukazała się książka "Stinger. Żądło namiętności", a następnie najgłośniejsza powieść pisarki "Bez słów". Mia Sheridan napisała też dwutomową opowieść, na którą składają się książki "Calder. Narodziny odwagi" i "Eden. Nowy początek". Do cyklu "Sign of Love" należą też powieści "Bez winy", "Bez uczuć", "Bez szans", "Midnight Lily" i "Preston's Honor". Niezwiązana z serią jest za to książka "Most of All You," która trafiła na amerykański rynek w 2017 roku. W połowie 2018 roku ma ukazać się kolejna powieść Mii Sheridan, "More Than Words".

Mia Sheridan
Miejsce urodzenia

San Francisco

Bibliografia
d18n9zt

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d18n9zt
d18n9zt
d18n9zt