Trwa ładowanie...
d3qoli4
15-07-2013 00:00

Matka i córka

książka
Oceń jako pierwszy:
d3qoli4
Matka i córka
Rok wydania
Autorzy
"__wlasne
Źródło: "__wlasne

Matka i córka to nie tylko książka o relacjach słynnej pisarki i jej córki, ale przede wszystkim szczera i poruszająca rozmowa kobiet o roli matki.

Z rozmów wyłania się niezwykle ciekawa opowieść o matce i córce, ale także o wszystkich tych, którzy kształtowali ich charaktery i życiowe postawy. To książka o wspaniałych, silnych kobietach, którym pomimo przeciwności losu udało się znaleźć swoje miejsce i budować wyjątkowe relacje.

Marta Mizuro pisze we wstępie, o tym z jaką odwagą i szczerością jej rozmówczynie opowiadają „o swoim dzieciństwie, o wejściu w dojrzałe życie, o zmaganiu się z syndromem dorosłego dziecka alkoholika, o traumach i kompleksach. O sprawach bolesnych i wstydliwych, które dotykają milionów ludzi, niewielu jednak ma odwagę przyznać się do nich, choćby tylko przed sobą, albo szukać specjalistycznej pomocy”.
To opowieść o sprawach bardzo trudnych, ale mamy nadzieję, że dzięki temu może ona stać się drogowskazem dla matek i córek, dodać im otuchy i pokazać, że nigdy nie jest za późno na to, by spróbować zmienić swoje życie.

Matka i córka
Numer ISBN

978-83-240-2110-9

Wymiary

125x195

Gatunek

Wywiady

Oprawa

6

Liczba stron

192

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3qoli4
d3qoli4
d3qoli4