Trwa ładowanie...
d11nvmd

Mateusz Grzesiak

Domena publiczna
Źródło: Domena publiczna

Mateusz Grzesiak to perfekcjonista, miłośnik kawy, sportów walki, podróży (ma na koncie 120 państw) i samodoskonalenia się. Bywa określany jako mówca motywacyjny, co prawdę niezwykle utalentowany, ale nie trener czy coach. A jaki jest naprawdę Mateusz Grzesiak?

Mateusz Grzesiak - biografia

Mateusz Grzesiak jest absolwentem prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, psychologii na Wydziale Psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, doktorem nauk ekonomicznych, a także byłym stypendystą uniwersytetu w Bonn. Zna 7 języków, ma żonę oraz córkę i charakteryzuje go nieustanny pęd za wiedzą. Międzynarodowe szkolenia prowadzi od kilkunastu lat, także w USA czy krajach Ameryki Południowej. Mateusz Grzesiak mówi o sobie, że zapewnia narzędzia komunikacyjne z różnych dziedzin, co przekłada się na wyższą efektywność również w biznesie jego klientów.

Mateusz Grzesiak – książki i publikacje

Mateusz Grzesiak jest autorem łącznie 14 książek, przede wszystkim z zakresy psychologii. Najbardziej znane pozycje Mateusza Grzesiaka to ”Ego-rcyzmy” z 2012 oraz ”Success and Change” z 2014 roku, nagrodzona tytułem najpopularniejszej książki psychologicznej 2015 roku. W kręgu jego zainteresowań leżą głównie sukces, relacje, zmiana, a także szeroko pojęta inteligencja emocjonalna. Mateusz Grzesiak publikuje również poza granicami Polski, gdzie masowo występuje w licznych programach telewizyjnych i audycjach radiowych. Ma telewizję szkoleniową, kanał na YouTubie, prowadzi bloga, udziela się w akcjach charytatywnych oraz kampaniach społecznych, prowadzi konferencje, wykłady i spotkania motywacyjne, współpracuje jako trener rozwoju osobistego ze sportowcami i celebrytami.

Mateusz Grzesiak
Data urodzenia

03.04.1980

Miejsce urodzenia

Białystok

Bibliografia
d11nvmd

Podziel się opinią

1

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d11nvmd
d11nvmd
d11nvmd