Trwa ładowanie...
d2uot8i
15-04-2010 00:00

Marzenie Matyldy

książka
Oceń jako pierwszy:
d2uot8i
Marzenie Matyldy
Autorzy
Inne
Źródło: Inne

Marzenie Matyldy - druga część historii o Matyldzie, niezwykłej dziewczynce grającej na skrzypcach - to książka o potrzebie miłości, bliskości i niezwykłej sile muzyki, dzięki której rzeczywistość nabiera zupełnie innego wymiaru. To barwna, pisana lekkim stylem, pełna ciepła opowieść o problemach, z którymi spotyka się dziś wiele współczesnych dzieci. To wreszcie refleksyjna, ale i zabawna historia o najskrytszych dziecięcych marzeniach i dowód na to, że... żeby coś się zdarzyło, żeby mogło się zdarzyć - trzeba marzyć! (J. Kofta).

Marzenie Matyldy jest lekturą skłaniającą do zadumy nad tym, co w życiu najważniejsze, a z czego można zrezygnować. Jest książką mądrą, ciepłą i wzruszającą, a równocześnie pełną dobrego humoru i lekkości. Czytając ją, bezwiednie stajemy się sekundantami małej bohaterki i sami zaczynamy marzyć o szczęśliwym zakończeniu.

Do książki Marzenie Matyldy dołączony jest atrakcyjnie opracowany Słowniczek Muzyczny oraz płyta z nagraniami utworów skrzypcowych i fortepianowych w ciekawych wykonaniach

Marzenie Matyldy
Numer ISBN

978-83-7380-571-2

Wymiary

175x235

Gatunek

Dziecięce i młodzieżowe

Oprawa

6

Liczba stron

80

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2uot8i
d2uot8i
d2uot8i