Trwa ładowanie...
dgx2cju

Martyna

książka
dgx2cju
Oceń jako pierwszy:
Martyna
Rok wydania
Autorzy
978-83-247-2576-2.jpg
"__wlasne

Martyna to historia młodej dziewczyny, której wreszcie udało się wydostać spod opiekuńczych skrzydeł rodziny i rozpocząć życie na swój rachunek. Z rodzinnego Szczytna przeniosła się na studia do wielkiego miasta, gdzie nie tylko zetknęła z nowym stylem zycia, ale też z nowymi problemami i nieznanymi dotąd stronami swojej osobowości.

Książka Martyna, jej losy i związki z przyjaciółmi, to przykład niezwykłej współpracy między Januszem Leonem Wiśniewskim oraz rzeszą internautów, którzy przez ponad trzy miesiące pisania noweli internetowej.

W tym czasie powstały trzy opowiadania o losach Martyny, które za każdym razem urywane w kulminacyjnym momencie, stawały się punktem wyjścia i inspiracją dla dalszych poczynań literackich rzeszy wiernych internautów. To ich decyzje i zaangażowanie zdecydowały o kolejach losu Martyny.

Powstała nowela nie o losach Martyny i jej przyjaciół, ale historia współczesnego młodego człowieka, który nawet w merkantylnym i zabieganym świecie potrafi znaleźć odrobinę czasu na piękną literaturę, rozmowę z przyjaciółmi, a także inteligentną rozrywkę w internecie.

dgx2cju
Martyna
Numer ISBN

978-83-247-2576-2

Wymiary

125x200

Gatunek

Powieści i opowiadania

Oprawa

1

Liczba stron

112

Podziel się opinią

Share
dgx2cju
dgx2cju
dgx2cju
dgx2cju