Trwa ładowanie...
d1om8vb
03-02-2020 23:50

MAPY, których nie masz. Zestaw 24 map uzupełniających wydanie podstawowe

książka
Oceń jako pierwszy:
d1om8vb
MAPY, których nie masz. Zestaw 24 map uzupełniających wydanie podstawowe
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Gratka dla posiadaczy niebieskiej wersji "Map"! Dodatek do podstawowego wydania książki, zawierający mapy 24 krajów dołączonych do atlasu w wydaniach rozszerzonych.

Obejmuje wszystkie stworzone dotychczas przez autorów mapy, które nie znalazły się w podstawowym wydaniu: Argentyny, Danii, Demokratycznej Republiki Konga, Estonii, Etiopii, Gruzji, Indonezji, Iranu, Irlandii, Korei Południowej, Kuby, Litwy, Łotwy, Nigerii, Norwegii, Portugalii, Słowacji, Słowenii, Tajwanu, Turcji, Ukrainy, Wenezueli, Węgier oraz Wietnamu.

Jeśli masz już podstawowe (niebieskie) wydanie map, kup „Mapy, których nie masz”, by uzupełnić je o mapy krajów narysowane do wydań rozszerzonych. Jeśli nie masz jeszcze żadnej wersji książki, wszystkie dotychczas stworzone mapy znajdziesz w najnowszym rozszerzonym wydaniu – edycji fioletowej.

Dotychczas ukazały się trzy wydania książki „Mapy”. Podstawowe (niebieskie) zawiera mapy 42 krajów. Wydana w 2016 roku edycja pomarańczowa – rozszerzona do 58 krajów – miała limitowany nakład, który został już wyczerpany. Edycja fioletowa – najnowsza i największa – zawiera mapy 66 krajów, a jej nakład nie jest limitowany.

„Mapy” to międzynarodowy bestseller nagradzany w kraju i za granicą. Wydane w 35 krajach w łącznym nakładzie ponad 3 milionów egzemplarzy, zdobyły m.in. Prix Sorcières i Premio Andersen – najbardziej prestiżowe nagrody w dziedzinie literatury dziecięcej przyznawane we Francji i Włoszech.

MAPY, których nie masz. Zestaw 24 map uzupełniających wydanie podstawowe
Numer ISBN

978-83-8150-051-7

Wymiary

272x370

Oprawa

twarda

Liczba stron

54

Język

polski

d1om8vb

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1om8vb
d1om8vb
d1om8vb
d1om8vb