Trwa ładowanie...
d1ezbnn
d1ezbnn

Man of War 1. Wezwał nas honor

książka
Oceń jako pierwszy:
Man of War 1. Wezwał nas honor
Tytuł oryginalny

Man of War. To Honor You Call Us

Rok wydania
Autorzy
Wydawnictwo
d1ezbnn
978-83-640-3040-6.jpg
"__wlasne
978-83-640-3040-6.jpg

Unia Terrańska zaangażowana jest w międzygwiezdną wojnę z Krag, bezwzględną rasą obcych, chcących zniszczyć ludzkość. W 2315 roku obiecującemu młodemu oficerowi Maxowi Robichaux powierzone zostaje dowodzenie nad OKU „Cumberland”, niszczycielem najnowszej generacji, jednak mającym tak złą opinię, że nazywany jest pogardliwie „Przełęczą Cumberland”.

Pierwszą misją kapitana Robichaux jest patrol w Wolnym Korytarzu, miejscu, w którym Krag potajemnie kupują materiały do produkcji wojennej, oraz zniszczenie każdej jednostki przewożącej wojenną kontrabandę. Z dala od własnej floty, operujący w warunkach wymuszonej rozkazami ciszy radiowej, Max polegać może tylko na swojej determinacji… oraz wsparciu błyskotliwego szefa służby medycznej okrętu, doktora Sahina.

Wykonując to niebezpieczne zadanie, Max i doktor zdają sobie sprawę, że jedynie „Cumberland” może powstrzymać śmiertelny atak Krag, który ma raz na zawsze zakończyć wojnę i istnienie rasy ludzkiej.

Tocząca się w dalekiej przyszłości i utrzymana w klimatach powieści „o okrętach z drewna i ludziach ze stali” książka „Wezwał nas honor” należąca do serii Man of War łączy przygodę poznania, przeżycia wojenne i niebezpieczeństwa podróży w nieznane, widziane oczyma dowódcy i jego załogi.

Man of War 1. Wezwał nas honor
Numer ISBN

978-83-64030-40-6

Wymiary

125x195

Gatunek

Fantasy & SF,Powieści i opowiadania

Oprawa

1

Liczba stron

624

d1ezbnn

Podziel się opinią

Share
d1ezbnn

d1ezbnn
d1ezbnn
d1ezbnn