Trwa ładowanie...
dfmr9ny

Malcolm Gladwell

Wikimedia Commons - Uznanie Autorstwa - Na tych samych warunkach CC BY-SA
Źródło: Wikimedia Commons - Uznanie Autorstwa - Na tych samych warunkach CC BY-SA

Malcolm Gladwell przygląda się znanym fenomenom, mechanizmom wpływów, manipulacji i dociera do głębi nieuświadomionych zjawisk. Zaliczono go do światowej setki najbardziej wpływowych myślicieli i naukowców.

Malcolm Gladwell – życiorys

Malcolm Gladwell przyszedł na świat w Wielkiej Brytanii, ale jego korzenie znajdują się w Kanadzie, gdzie się wychowywał w mieście wynalezienia BlackBerry. Jako nastolatek trenował bieganie. Obecnie Malcolm Gladwell mieszka w Nowym Jorku w Stanach Zjednoczonych. Jego rodzina wierzy, że jest dalece spokrewniona z politykiem, Colinem Powellem. Jako reporter i publicysta Malcolm Gladwell związany był z dziennikiem ”Washington Post”, przez kilka lat tworzył bloga, a aktualnie pisze do ”New Yorkera”.

Malcolm Gladwell – książki

Kolejne książki Malcolma Gladwella są niezwykle wyczekiwane nie tylko przez wiernych fanów twórczości cenionego myśliciela. Przekonujący w swoich pozycjach autor, zaskakuje, przełamuje schematy myślowe, błyskotliwie analizuje, doradza, bezbłędnie wnioskuje i inspiruje masy do działania. Jak do tej pory Malcolm Gladwell opublikował cztery książki z pogranicza poradników, psychologii, organizacji i zarządzania oraz literatury popularnonaukowej. ”Time” uważa go za bóstwo anegdot i geniusza opowieści.

dfmr9ny

Podziel się opinią

1

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dfmr9ny
dfmr9ny
dfmr9ny