Trwa ładowanie...
ycipk-1r4k17
ycipk-1r4k17

Łowcy milionów. Dekalog przedsiębiorcy

książka
Trwa ładowanie...
Łowcy milionów. Dekalog przedsiębiorcy
Rok wydania
Autorzy
Wydawnictwo
ycipk-1r4k17
978-83-268-1222-4.jpg
"__wlasne

„Łowcy milionów. Dekalog przedsiębiorcy" to dziesięć wyjątkowych rozmów z ludźmi sukcesu – laureatami konkursu Ernst & Young Przedsiębiorca Roku. Po raz pierwszy w rozmowie z dziennikarzami „Gazety Wyborczej” - Piotrem Miączyńskim i Leszkiem Kostrzewskim - opowiedzieli o swojej drodze do sukcesu, błędach które popełnili, i podzielili się wiedzą, która zaprowadziła ich na szczyt.

Bohaterami książki „Łowcy milionów" są zwycięzcy prestiżowego konkursu Ernst & Young Przedsiębiorca Roku, wybrani spośród blisko 700 największych polskich firm - Maciej Duda, Ryszard Florek, Marcin Iwiński, Krzysztof Pawiński, Piotr Mikrut, Dariusz Miłek, Krzysztof Pawłowski, Ewald Raben, Zbigniew Sosnowski, Tadeusz Winkowski, i ich firmy: PKM Duda, Fakro, CD Projekt, Grupa Maspex Wadowice, Śnieżka, Grupa NG2, Wyższa Szkoła Biznesu – National-Louis University, Grupa Raben, Kross, Quad Winkowski.

Wywiady z nimi to praktyczna szkoła biznesu, która w kilka godzin pozwala zrozumieć, jak myślą ludzie sukcesu. Co ich łączy? Jakie popełnili błędy? Co może napędzać do działania, gdy ma się już na koncie miliony? Bohaterowie opowiadają historie swojej kariery i dzielą się doświadczeniami, a także zastanawiają się m.in. nad tym, kiedy marzyciela musi zastąpić zimny menedżer, co warto poświęcić, aby ratować biznes, oraz kiedy dzieło swojego życia przekazać dzieciom.

Ernst & Young Przedsiębiorca Roku to międzynarodowa inicjatywa promująca najlepszych przedsiębiorców na świecie. Konkurs jest organizowany od 1986 roku, uczestniczy w nim ponad 50 państw. W tym roku w Polsce odbyła się 10 jubileuszowa edycja konkursu. Werdykt jest podejmowany przez niezależne jury w oparciu o takie kryteria, jak: przedsiębiorczość, strategia, działalność międzynarodowa, innowacyjność oraz relacje z pracownikami i otoczeniem.

Łowcy milionów. Dekalog przedsiębiorcy
Numer ISBN

978-83-268-1222-4

Wymiary

135x215

Gatunek

Wywiady

Oprawa

1

Liczba stron

296

ycipk-1r4k17

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku

ycipk-1r4k17
ycipk-1r4k17
ycipk-1r4k17
ycipk-1r4k17