Trwa ładowanie...
d2iztj8
29-04-2015 00:00

Lipowo 4. Z jednym wyjątkiem

książka
Oceń jako pierwszy:
d2iztj8
Lipowo 4. Z jednym wyjątkiem
Rok wydania
Inne
Źródło: Inne

Po zimie w Lipowie nie zostało już śladu. Wiosna przejmuje świat w swoje władanie. Kwitną kasztanowce, a na polach szumi zielone jeszcze zboże. Przy tej sprzyjającej aurze młodszy aspirant Daniel Podgórski zamierza nareszcie zmienić swoje życie i oświadczyć się Weronice Nowakowskiej.
Tymczasem w okolicach Lipowa umiera pewna kwiaciarka. Kobieta jest już wiekowa, jej śmierć początkowo nie wydaje się więc wcale podejrzana. Z jakiegoś powodu jednak ratowniczka medyczna z karetki pogotowia wezwanej przez sąsiadkę zmarłej nalega na natychmiastowe sprowadzenie policji. Szybko okazuje się, że kobieta miała rację: kwiaciarka została zamordowana.
Daniel Podgórski i komisarz Klementyna Kopp stają przed kolejnym trudnym zadaniem. Kto mógł życzyć śmierci samotnej starszej pani? Dlaczego wytatuował na jej piersi trudny do odcyfrowania napis? Co ma z tym wszystkim wspólnego historia pary młodych ludzi sprzed ponad stu sześćdziesięciu lat?
Z jednym wyjątkiem to czwarty tom serii o policjantach z niewielkiej wsi Lipowo. To trzymające w napięciu klasyczne kryminały psychologiczne z mocnym tłem obyczajowym.

Lipowo 4. Z jednym wyjątkiem
Numer ISBN

978-83-8069-016-5

Wymiary

125x195

Gatunek

Powieści i opowiadania,Kryminał

Oprawa

1

Liczba stron

744

d2iztj8

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2iztj8
d2iztj8
d2iztj8