Trwa ładowanie...
d3dnwd2

Liga Sprawiedliwości, tom 7, Wojna Darkseida, część 1

książka
Oceń jako pierwszy:
d3dnwd2
Liga Sprawiedliwości, tom 7, Wojna Darkseida, część 1
Rok wydania
Autorzy
Wydawnictwo
Inne
Źródło: Inne

Siódmy tom serii o grupie superbohaterów, która została utworzona, aby chronić ludzkość przed zagrożeniami z kosmosu.

Liga Sprawiedliwości (JL) powstała przed laty, by ochronić Ziemię przed najazdem Darkseida i jego armii parademonów. Teraz straszliwy władca planety Apokolips powraca, by zrobić z naszego świata strefę wojny. Wybrał Ziemię na pole bitwy z Antymonitorem, jedną z najpotężniejszych i najbardziej niszczycielskich istot, jakie kiedykolwiek istniały. Darkseid nie wie, że jego własna córka, tajemnicza i śmiertelnie niebezpieczna Grail, wspiera Antymonitora.

Wonder Woman, Superman, Batman i reszta członków Ligi Sprawiedliwości nawiązują współpracę ze Scottem Free, znanym jako Mister Miracle, który pochodzi z planety Nowa Geneza. Czy jednak bohaterowie zdołają ocalić świat przed zniszczeniem przez dwie niemal boskie siły? Aby misja się powiodła, będą musieli zgłębić sekrety Nowych Bogów, poznać prawdziwą tożsamość Antymonitora oraz dowiedzieć się, co w przeszłości zaszło między nim a Darkseidem.

Opowieści o Lidze zostały napisane przez Geoffa Johnsa, scenarzystę mającego na koncie wiele bestsellerowych dzieł (Wieczne Zło, Superman, Batman, Aquaman, Green Lantern), a narysowane przez uznanego grafika Jasona Faboka (Detective Comics, Batman, Superman/Batman).

Liga Sprawiedliwości, tom 7, Wojna Darkseida, część 1
Numer ISBN

978-83-281-1919-2

Wymiary

170x260

Gatunek

Komiks

Oprawa

6

Liczba stron

168

d3dnwd2

Podziel się opinią

Share
d3dnwd2
d3dnwd2
d3dnwd2
d3dnwd2
d3dnwd2