Trwa ładowanie...
d2e7fex
25-04-2012 00:00

Lewiatan 3. Goliat

książka
Oceń jako pierwszy:
d2e7fex
Lewiatan 3. Goliat
Tytuł oryginalny

Goliath

Rok wydania
Autorzy
"__wlasne
Źródło: "__wlasne

W alternatywnej przeszłości w Europie wybuchła wojna. Mocarstwa pod przywództwem Niemiec stworzyły armię potężnych bojowych maszyn. Ich przeciwnikami są angielscy darwiniści i wyhodowane przez nich niezwykłe żywe organizmy. Konflikt się rozwija, a przeciwnicy rywalizują o wpływy w kolejnych państwach, usiłując przeciągnąć je na swoją stronę.

Lewiatan opuścił ogarnięty rewolucją Konstantynopol i skierował się na wschód, by bronić brytyjskich interesów w Azji. Jednak nad Syberią na prośbę cara załoga wykonuje szczególną misję - z centrum zdewastowanego obszaru ratuje niezwykłego naukowca. Nikola Tesla szybko oznajmia, że ma potężną broń zdolną zakończyć Wielką Wojnę. I daje pokaz jej możliwości.

Nie wiedząc, którą stronę konfliktu genialny wynalazca w końcu poprze, Alek, prawowity następca tronu Austro-Wegier, myśli o swych rodakach. Ale musi też nieść brzemię dopiero co odkrytej tajemnicy Deryn Sharp... a w zasadzie dwóch tajemnic. Od jego decyzji zależeć będzie nie tylko bieg historii, ale też przyszłość pięknego uczucia.

Lewiatan 3. Goliat
Numer ISBN

978-83-7510-591-9

Wymiary

130x200

Gatunek

Fantasy & SF,Powieści i opowiadania

Oprawa

3

Liczba stron

496

d2e7fex

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2e7fex
d2e7fex
d2e7fex