Trwa ładowanie...
de0is1x
20-04-2015 00:00

Lekcja miłości. Poruszające opowieści matek i ojców

książka
Oceń jako pierwszy:
de0is1x
Lekcja miłości. Poruszające opowieści matek i ojców
Rok wydania
Autorzy
Inne
Źródło: Inne

Lekcja miłości... to zbiór rozmów o rodzicielstwie, które nie podlega standaryzacji, nie da się go ująć w schematy i modele.

Rozmówcy autorki są osobami powszechnie znanymi, ludźmi z pierwszych stron gazet i telewizji. Równocześnie – są rodzicami nieszablonowymi. Popularność nie sprawiła, że uniknęli prozy życia i nie ułatwiła im ona podejmowania decyzji, czasem bardzo trudnych. W rozmowach poruszają tematy skomplikowane, mówią o sprawach uznawanych za wstydliwe – kwestiach, które najczęściej nie wychodzą poza domowe zacisze.

Padną w nich pytania: Jak poradzić sobie z rolą samotnego rodzica? Czy trudno jest wychować gromadkę dzieci? Jak pogodzić wykonywanie zawodu i realizację pasji z życiem rodzinnym? Czy dziecko adoptowane można kochać tak jak własne? Czy nadchodzi chwila, w której można pogodzić się ze śmiercią dziecka? W rozmowach tych odnajdziecie wiele emocji - radość, rozpacz, szczęście, złość, żal i pogodzenie się z losem.

Wśród rozmówców: Katarzyna Bosacka, Ałbena Grabowska, Barbara Falandysz, Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Bartosz Bonk, Gromosław Czempiński, Tomasz Jastrun, Roman Polko.

Lekcja miłości. Poruszające opowieści matek i ojców
Numer ISBN

978-83-64776-45-8

Wymiary

175x235

Gatunek

Rodzina, macierzyństwo i wychowanie,Poradniki,Wywiady

Oprawa

1

Liczba stron

250

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
de0is1x
de0is1x
de0is1x