Trwa ładowanie...
d19v18u
20-04-2011 00:00

Lato w Jagódce

książka
Oceń jako pierwszy:
d19v18u
Lato w Jagódce
Rok wydania
Autorzy
"__wlasne
Źródło: "__wlasne

O czym marzy Kopciuszek o imieniu Gabrysia? O księciu na białym koniu? Niee, chociaż... O pałacu wprost z marzeń? Jeżeli już, to nie dla siebie. Może o tym, żeby być piękną i bogatą? Też nie. Gabrysia marzy, by być zwyczajna. Taka jak inni.

Gabrysia jest szczęśliwa, Malina bogata, Oliwier piękny, Paweł mądry, Alek dobry, a książę, jak to książę: i taki, i taki- oto bohaterowie "Lata w Jagódce" zwariowanej, miejscami pełnej humoru, a czasem wzruszającej baśni o współczesnym Kopciuszku.

Splot nieprawdopodobnych wydarzeń spełnia jej marzenie, jednak po drodze... po drodze będzie zaklinała konie, pozna prawdziwego księcia, wystartuje w konkursie "Z Bestii w Piękność", spotka miłość swego życia (a nawet dwie, zaś na koniec spełni marzenie tych, których kocha, bo tego pragnie Kopciszek-Gabrysia: uśmiechu na twarzach najbliższych.

Książka może się wydawać lekka, łatwa i przyjemna, jednak te z Was, które umieją czytać między wierszami, znajdą w niej gorzkie prawdy i takież życie, jednak - jak przystało na moją powieść - kończy się dobrze!

Lato w Jagódce
Numer ISBN

978-83-08-04616-6

Wymiary

125x200

Gatunek

Obyczajowe,Powieści i opowiadania

Oprawa

3

Liczba stron

284

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d19v18u
d19v18u
d19v18u