Trwa ładowanie...
d3xcknk
27-04-2015 00:00

Laboratorium w szufladzie. Elektrotechnika, elektronika, miernictwo

książka
Oceń jako pierwszy:
d3xcknk
Laboratorium w szufladzie. Elektrotechnika, elektronika, miernictwo
Rok wydania
Autorzy
"__wlasne
Źródło: "__wlasne

„Laboratorium w szufladzie” to cykl przeznaczony dla osób ciekawych świata, pasjonatów, hobbystów… a przede wszystkim praktyków. Czytelnicy znajdą wiele inspiracji do prowadzenia własnych doświadczeń i eksperymentów.

Każda książka jest bogato ilustrowana materiałami graficznymi i zdjęciami. Każdy poruszony temat zawiera wyczerpujący, praktyczny opis zjawiska, doświadczenia, przyrządu czy aktywności. Autorzy nie stronią od wejścia na poziom wyższy, niż tylko popularne ujęcie tematu. To zamierzona prowokacja intelektualna. Pogłębione ujęcie pozwala poczuć smak eksperymentu, doświadczyć radości poznawania i odkrywania różnorodności świata oraz stojącej wobec niego – twórczej wyobraźni.

Laboratorium w szufladzie. Elektrotechnika, elektronika, miernictwo to praktyczne – właściwie bez teoretycznego przygotowania – opisy przyrządów do obserwacji i badania zjawisk związanych z elektrycznością, a także wiele doświadczeń – od prostych konstrukcji po relatywnie złożone przyrządy, wymagające pewnego zasobu umiejętności i wiedzy. Autor zachęca do wykorzystania materiałów i podzespołów, jakie po normalnym okresie użytkowania zwykle kończą swój żywot jako tzw. elektrośmieci. Zachęcamy więc do twórczej zabawy!

Laboratorium w szufladzie. Elektrotechnika, elektronika, miernictwo
Numer ISBN

978-83-01-18205-2

Wymiary

165x205

Gatunek

Hobby,Literatura popularnonaukowa

Oprawa

1

Liczba stron

220

d3xcknk

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3xcknk
d3xcknk
d3xcknk