Trwa ładowanie...
dcn7nos
13-09-2021 15:00

La Salette. Objawienia, które wstrząsnęły Kościołem

książka
Oceń jako pierwszy:
dcn7nos
La Salette. Objawienia, które wstrząsnęły Kościołem
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

CZY KOŚCIÓŁ OCALEJE?
9 września 1846 roku, w małej alpejskiej miejscowości La Salette, dwójce pasterzy – Melanii i Maksymowi – objawiła się Maryja, by przekazać orędzie dla świata. Przesłanie, które otrzymały dzieci, wstrząsnęło Kościołem. Jednak najważniejsze jest to, że te objawienia wypełniają się na naszych oczach. Jakie słowa skierowała do ludzi Matka Boża w tym miejscu? Dlaczego Płacząca Pani objawiła się właśnie tej dwójce dzieci?
Tomasz P. Terlikowski w dogłębny sposób analizuje historię i treść objawienia z La Salette, wskazując czytelnikom na najważniejsze aspekty tego niezwykłego spotkania ubogich pasterzy z Matką Boga. Podążając za słowami Maryi, podkreśla potrzebę wejścia na drogę nawrócenia, którą szczególnie dziś powinniśmy kroczyć. Tym samym potwierdza, że choć objawienie we francuskiej miejscowości dokonało się niemal dwa wieki temu, nadal pozostaje aktualne i żywe.
TOMASZ P. TERLIKOWSKI – polski dziennikarz, filozof, publicysta i działacz katolicki. Autor wielu książek o tematyce wiary oraz objawień maryjnych, m.in. Akita.

La Salette. Objawienia, które wstrząsnęły Kościołem
Numer ISBN

978-83-66859-42-5

Wymiary

130x200

Oprawa

miękka

Liczba stron

240

Język

polski

dcn7nos

Podziel się opinią

1

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dcn7nos
dcn7nos
dcn7nos
dcn7nos