Trwa ładowanie...
d3jalhs
d3jalhs

Kuchnie świata

książka
Oceń jako pierwszy:
Kuchnie świata
Tytuł oryginalny

World Kitchen

d3jalhs
kuchnie-swiata.jpg

Co chciałbyś dziś zjeść na obiad? Coś z kuchni włoskiej, chińskiej, a może francuskiej? Ze względu na różnorodność potraw kuchni całego świata, Gordon Ramsay postanowił zebrać swoje ulubione przepisyz różnych zakątków świata w jednej książce. W każdym z rozdziałów przedstawia dania z różnych krajów, które uwielbia jeść nie tylko on, ale także goście jego restauracji, i o których chcą się dowiedzieć jak najwięcej. Gordon sięga do kuchni Bliskiego Wschodu, tajskiej, chińskiej, indyjskiej, hiszpańskiej, francuskiej, włoskiej, greckiej, a niekiedy brytyjskiej.
Oprócz przepysznych przepisów na przystawki, dania główne i desery, Ramsay przedstawia, w jaki sposób opanować niektóre techniki gotowania, takie jak lepienie ravioli, samosas lub chińskich pierogów. W książce znajdują się również informacje o produktach charakterystyczny dla kuchni różnych krajów i sposobach ich wykorzystania. Wśród nich znalazły się pomysły, jak w chińskim stylu przygotować warzywa liściaste.
Po raz kolejny Gordon przekazuje nam przepis na potrawy, które mogą się stać ulubionymi każdego z nas. Niezależnie od tego, jaki masz stosunek do gotowania, w książce Gordona Ramsaya znajdziesz coś smacznego dla siebie.

Kuchnie świata
Numer ISBN

978-83-7495-853-0

Wymiary

205x260

Gatunek

Książki kucharskie

Oprawa

7

Liczba stron

256

d3jalhs

Podziel się opinią

Share
d3jalhs

d3jalhs
d3jalhs
d3jalhs