Trwa ładowanie...
d2vkl8t
01-05-2015 00:00

Kuchnia na walizkach

książka
Oceń jako pierwszy:
d2vkl8t
Kuchnia na walizkach
Tytuł oryginalny

My Berlin Kitchen: A Love Story (with Recipes)

Rok wydania
Autorzy
Inne
Źródło: Inne

Po studiach Luisa Weiss pracowała w nowojorskim wydawnictwie. Pewnego dnia postanowiła przekopać się przez kolekcję przepisów, które latami wycinała z gazet. Żeby udokumentować swoją przygodę z gotowaniem, założyła blog The Wednesday Chef, który w oszałamiającym tempie zdobył wiernych czytelników. Ale Luisa wciąż tęskniła za Berlinem, miastem, w którym się urodziła. Po miesiącach sercowych rozterek i rozstaniu z narzeczonym zdecydowała się na skok na głęboką wodę i wróciła do miasta dzieciństwa. Dziś twierdzi, że Paryż może i posiada pewien charme, ale jeżeli chodzi o prawdziwą inspirację w kuchni – jak i w życiu – nie ma to jak Berlin.

Każdy, komu podobała się Julie i Julia, chętnie będzie gotował z Luisą, która postawiła wszystko na jedną kartę i odnalazła miłość tam, gdzie spodziewała się jej najmniej. Luisa oczaruje czytelnika opowieściami o szukaniu z nowym chłopakiem mieszkania w Berlinie, zmaganiach z białymi szparagami, organizacji Święta

Dziękczynienia dla trzech naburmuszonych rodzin i oswajaniu nowego życia za pomocą masowej produkcji arcytrudnych do wykonania pierniczków.

Kuchnia na walizkach
Numer ISBN

978-83-63431-85-3

Wymiary

130x205

Gatunek

Książki kucharskie,Pamiętniki, dzienniki, wspomnienia

Oprawa

3

Liczba stron

360

d2vkl8t

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2vkl8t
d2vkl8t
d2vkl8t