Trwa ładowanie...
07-06-2017 14:57

Kto się cieszy na wojnę z Rosją

- Wydając tę książkę wiedziałem, że wszystkie wątki political fiction są trochę przerysowane. Miałem wrażenie, że trochę przesadziłem. Teraz niestety widzę, że chyba nie - mówi Wojtek Miłoszewski w  dzisiejszym programie DDWP.

Kto się cieszy na wojnę z RosjąŹródło:
dzgmtp4

- Wydając tę książkę wiedziałem, że wszystkie wątki political fiction są trochę przerysowane. Miałem wrażenie, że trochę przesadziłem. Teraz niestety widzę, że chyba nie - mówi Wojtek Miłoszewski w dzisiejszym programie DDWP.

Młodszy brat Zygmunta Miłoszewskiego tak odpowiada na pytanie, czy możliwy jest scenariusz wydarzeń, który przedstawił w swojej debiutanckiej książce "Inwazja". A scenariusz jest niepokojący. Sprowokowany przez polski rząd Władimir Putin uderza bezpardonowo, a świat patrzy na to bezczynnie. Europa, ani NATO nie kwapią się z pomocą.

Pisarz przyznał, że podczas tworzenia powieści mocno sugerował się bieżącą sytuacją polityczną w Polsce i na świecie. Zdradził też, z kim rozmawiał, by jego debiut był jak najbardziej udany.

Wojtek Miłoszewski, Inwazja, Wydawnictwo W.A.B.

(img|739127|center)

Literacka fantazja, czy wizja przyszłości? Wojtek Miłoszewski po stworzeniu scenariuszy do seriali ”Wataha” i ”Prokurator” napisał świetną powieść.

dzgmtp4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dzgmtp4