Trwa ładowanie...
Materiał Partnera
książka
Materiały Prasowe
09-03-2023 09:45

Książka "30 notatek z życia"

"30 notatek z życia" to książka o tym, że w życiu są zakręty, ale za zakrętami też jest życie. Nie jest to typowa książka, o czym może świadczyć brak spisu treści - bo tę książkę można czytać w dowolnym miejscu, w którym się ją otworzy. Jest jak życie, bo życie przecież też nie ma spisu treści. Są za to wykropkowane miejsca na indywidualne notatki, przemyślenia i spisanie fragmentów, które są dla kogoś ważne. Życiowa, poruszająca trudne tematy w prosty sposób, czasem do popłakania ze wzruszenia, czasem ze śmiechu. Ale po każdej notatce człowiek łapie oddech, to jest pewne.

Materiał prasowy: Szczęściejestproste.pl
 Źródło: materiały partnera
d29uqjz
d29uqjz

Autorką jest Karolina Wilk, twórczyni internetowa, która dzieli się swoimi doświadczeniami, wnioskami i lekcjami z życia, jakich doświadczyła w ciągu ostatnich kilku lat. Jak zaznacza, nie jest poradnikiem, nie ma w niej psychologicznych uwag, bo sama psychologiem ani terapeutą nie jest. To zbiór historii, doświadczeń i notatek zebranych w formie felietonów wzbogaconych autorskimi obrazkami. "Twoje notatki zmieniają życie, dlaczego tego nie zbierzesz i nie wydasz, jako książkę?" – właściwie to od kiedy zaczęłam pisać krótkie, życiowe notatki na instagramie, nie było dnia, kiedy w skrzynce odbiorczej nie znalazłam takiej wiadomości. I to było bodźcem do napisania tej książki - mówi autorka.

"30 notatek z życia" to:

  • 292 strony,
  • format "torebkowy", nieco mniejszy niż B5,
  • gruby, matowy papier, o gramaturze aż 120 g (nie tradycyjne, książkowe 80g), dlatego można po niej kreślić, robić zapiski i zaznaczać fragmenty,
  • gruba, elegancka oprawa, książka jest szyta, produkowana w Polsce idealna na trafiony prezent.
  • cena regularna: 69 zł

Do 22 marca na książkę obowiązuje rabat 36% z okazji 36 urodzin Autorki.

Materiał prasowy: Szczęściejestproste.pl
d29uqjz
d29uqjz