Trwa ładowanie...
dsutna7
10-10-2023 11:20

Ksiądz Stefano Gobbi. Sekretarz Matki Bożej

książka
Oceń jako pierwszy:
dsutna7
Ksiądz Stefano Gobbi. Sekretarz Matki Bożej
Tytuł oryginalny

Parroco di tutto il mondo. Biografia di don Stefano Gobbi Fondatore del Movimento Sacerdotale Mariano

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

HISTORIA „SEKRETARZA MATKI BOŻEJ”
Ksiądz Stefano Gobbi nie potrzebował ani mediów, ani reklam, by rozwinąć Kapłański Ruch Maryjny. Wystarczyło jedno słowo Matki Bożej, które usłyszał podczas modlitwy w Fatimie. Tak powstał wielki „korpus” modlitewny, który do dzisiaj zawierza cały świat Niepokalanemu Sercu.
Kim był ksiądz Gobbi? Co mówiła do niego Maryja o końcu świata i losach Kościoła? I dlaczego temu skromnemu duchownemu z włoskiego Como zaufało tysiące kapłanów na całym świecie, w tym sam papież Jan Paweł II? Poznaj historię księdza, który dał się porwać pięknu Maryi, rozmawiał z Nią i pozostał Jej wierny do ostatnich chwil swojego życia.

Ksiądz Stefano Gobbi – ur. w 1930 roku, doktor teologii. Jeden z najbardziej znanych współczesnych wizjonerów. Doświadczał lokucji („wewnętrznych objawień”), podczas których Maryja przekazywała mu proroctwa dotyczące przyszłości świata oraz Kościoła. Na prośbę Matki Bożej założył Kapłański Ruch Maryjny. Objawione mu proroctwa opublikował w książce Do Kapłanów, umiłowanych Synów Matki Bożej, która stała się w Polsce bestsellerem.

Ksiądz Stefano Gobbi. Sekretarz Matki Bożej
Numer ISBN

978-83-67925-03-7

Wymiary

145x205

Oprawa

miękka ze skrzydełkami

Liczba stron

288

Język

polski

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dsutna7
dsutna7
dsutna7
dsutna7