Trwa ładowanie...
d3ymm05

Krzysztof Tomaszewski

Krzysztof Tomaszewski to wykładowca ze stopniem doktora habilitowanego na Uniwersytecie Warszawskim oraz autor publikacji naukowych.

Krzysztof Tomaszewski – życiorys

Krzysztof Tomaszewski ukończył studia podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Zdobył również stypendium Uniwersytetu Brukselskiego oraz Instytutu Europejskiego w Genewie. Jest pracownikiem naukowym na Uniwersytecie Warszawskim w Instytucje Nauk Politycznych Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych. Dodatkowo Krzysztof Tomaszewski prowadzi wykłady wizytujące na Uniwersytetach w Kiszyniowie, Bielcach oraz Komracie (Mołdawia).

Ponadto Krzysztof Tomaszewski był członkiem Korpusu Prezydencji Polski w UE, zaangażowanego w organizację polskiego przewodnictwa w Radzie Unii Europejskiej. Dołączył również do zespołu doradczego (powołanego przy Ministerstwie Gospodarki) do spraw polityki energetycznej i bezpieczeństwa energetycznego państwa w charakterze eksperta.

Do jego zainteresowań naukowych oraz badawczych należą m.in.: polityka energetyczna Polski i Europy, bezpieczeństwo gospodarcze czy system polityczny Republiki Francuskiej.

Krzysztof Tomaszewski – publikacje

Krzysztof Tomaszewski jest autorem licznych monografii naukowych i ekspertyz.

"Regiony w procesie integracji europejskiej" to wydana w 2007 roku książka Krzysztofa Tomaszewskiego o charakterze analizy formalnoprawnej.

Opublikowana w 2008 roku książka Krzysztofa Tomaszewskiego "Republika Francuska w Unii Europejskiej" to zbiór wiedzy zarówno o francuskiej polityce wewnętrznej, jak i jej pozycji na scenie polityki europejskiej.

Kolejną monografią autora była "Unia Europejska w poszukiwaniu skutecznego mechanizmu zarządzania. Analiza krytyczna modelu teoretycznego multi-level governance" (2013), w której analizowany jest skomplikowany problem poszukiwania odpowiednich metod zarządzania Unią Europejską.

"Zatrudnianie członków zarządu w spółce z o.o." to przydatne kompendium napisane przez Krzysztofa Tomaszewskiego w 2015 roku, w którym autor wyjaśnia zasady zawierania umowy między nowymi członkami zarządu w spółce z o.o.

d3ymm05

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ymm05
d3ymm05
d3ymm05