Trwa ładowanie...
d1er09j
d1er09j

Krzysztof Feusette

Krzysztof Feusette, dziennikarz i scenarzysta młodego pokolenia Wikimedia Commons - Uznanie Autorstwa - Na tych samych warunkach CC BY-SA

Krzysztof Feusette słynie z ostrego języka i odważnych wypowiedzi. Nagradzano go m.in. na konkursach poetyckich, za piosenki jego autorstwa, a także za felietony.

Krzysztof Feusette prywatnie

Krzysztof Rafał Feusette przyszedł na świat w 1971 roku. Żoną Krzysztofa Feusette była polska aktorka Małgorzata Lewińska (obecnie zamężna z fotografem Bartoszem Mireckim, z którym ma troje dzieci). Para doczekała się córki Anastazji.

Krzysztof Feusette – życiorys

Krzysztof Feusette ma na koncie napisanie słów łącznie do kilkuset piosenek. Jest poetą, scenarzystą, dziennikarzem, publicystą, felietonistą. Współpracował z ”Rzeczpospolitą”, ”W Sieci”, ”Uważam Rze”, stworzył jeden z portali internetowych, prowadził program telewizyjny ”W tyle wizji”.

Krzysztof Feusette – książki i filmy

Z poglądami Krzysztofa Feusette możemy bliżej zapoznać się chociażby w zbiorze felietonów ”Dyktatura gender” czy w ”Alfabecie salonu”. Krzysztof Feusette wystąpił w spektaklu telewizyjnym ”Książę Homburg” oraz filmie ”Przystań”. Stworzył scenariusze do części odcinków seriali ”Trędowata” i ”Graczykowie”.

d1er09j
Krzysztof Feusette
Bibliografia

Podziel się opinią

282
76
Share
d1er09j
d1er09j
d1er09j
d1er09j