Trwa ładowanie...
d1tp9lm

Krzysztof Feusette

Wikimedia Commons - Uznanie Autorstwa - Na tych samych warunkach CC BY-SA
Źródło: Wikimedia Commons - Uznanie Autorstwa - Na tych samych warunkach CC BY-SA

Krzysztof Feusette słynie z ostrego języka i odważnych wypowiedzi. Nagradzano go m.in. na konkursach poetyckich, za piosenki jego autorstwa, a także za felietony.

Krzysztof Feusette prywatnie

Krzysztof Rafał Feusette przyszedł na świat w 1971 roku. Żoną Krzysztofa Feusette była polska aktorka Małgorzata Lewińska (obecnie zamężna z fotografem Bartoszem Mireckim, z którym ma troje dzieci). Para doczekała się córki Anastazji.

Krzysztof Feusette – życiorys

Krzysztof Feusette ma na koncie napisanie słów łącznie do kilkuset piosenek. Jest poetą, scenarzystą, dziennikarzem, publicystą, felietonistą. Współpracował z ”Rzeczpospolitą”, ”W Sieci”, ”Uważam Rze”, stworzył jeden z portali internetowych, prowadził program telewizyjny ”W tyle wizji”.

Krzysztof Feusette – książki i filmy

Z poglądami Krzysztofa Feusette możemy bliżej zapoznać się chociażby w zbiorze felietonów ”Dyktatura gender” czy w ”Alfabecie salonu”. Krzysztof Feusette wystąpił w spektaklu telewizyjnym ”Książę Homburg” oraz filmie ”Przystań”. Stworzył scenariusze do części odcinków seriali ”Trędowata” i ”Graczykowie”.

Krzysztof Feusette
Bibliografia
d1tp9lm

Podziel się opinią

318
81

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1tp9lm
d1tp9lm
d1tp9lm
d1tp9lm

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje siętutaj