Trwa ładowanie...
d2ymxz0
18-05-2016 00:00

Królowa mafii

książka
Oceń jako pierwszy:
d2ymxz0
Królowa mafii
Rok wydania
Autorzy
Wydawnictwo
Inne
Źródło: Inne

Żona Słowika opowiada Piotrowi Pytlakowskiemu o gangsterach, miłości i zdradzie.

Tajemnicza i ekscytująca Monika Banasiak, czyli Słowikowa. Oskarżono ją o kierowanie gangiem. Po wyjściu z aresztu zdecydowała się przerwać milczenie i opowiedzieć Piotrowi Pytlakowskiemu o swoim niezwykłym życiu.

Była żoną słynnego gangstera Słowika. Mówiono, że to związek aż po grób. Słowik budził wśród innych gangsterów strach, Monika – szacunek i podziw. Piękna dziewczyna z dobrego domu, studentka medycyny, weszła do egzotycznego dla niej świata narkotyków i zbrodni i wspięła się na sam szczyt.

Kochała i była wierna, nawet kiedy Słowik trafił na wiele lat za kraty. Ale w końcu spotkała innego, dla którego straciła głowę. Słowik mógłby wybaczyć jej wszystko, ale nie zdradę. Związek najsłynniejszej pary polskiej mafii się rozpadł.

Monika Banasiak fascynująco opowiada o swoim życiu w mafii, o złych mężczyznach, którzy ją otaczali, o ich żonach i kochankach, o miłości i zbrodni. To pierwsza tak szczera relacja najważniejszej kobiety w gangu pruszkowskim. Nie ma dla niej tematów tabu. Ujawnia wszystko aż do bólu.

Królowa mafii
Numer ISBN

978-83-7818-882-7

Wymiary

132x202

Gatunek

Wywiady

Oprawa

3

Liczba stron

288

Podziel się opinią

1
1

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ymxz0
d2ymxz0
d2ymxz0
d2ymxz0