Trwa ładowanie...
d2i9xj3
21-07-2021 11:00

Królewicz w mieście. Ćwiczenia rysunkowe dla pięciolatków

książka
Oceń jako pierwszy:
d2i9xj3
Królewicz w mieście. Ćwiczenia rysunkowe dla pięciolatków
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Królewicz Józef ucieka z pałacu do miasta! Jakie przygody go tam czekają? Zeszyt edukacyjny z naklejkami i mnóstwem twórczych zadań plastycznych dla pięciolatków.

Nawet mieszkanie we wspaniałym zamku z dwunastoma wieżami i bujanie się na królewskiej huśtawce może się czasem znudzić. Królewicz Józef postanawia sprawdzić, jak wygląda życie w mieście. Razem z nim pięciolatki będą podróżować pociągiem i samolotem, odwiedzą kawiarnię i muzeum, będą jeździć na hulajnodze i puszczać latawce. Czeka też na nie wiele pomysłowych i zabawnych ćwiczeń plastycznych pomagających rozwijać sprawność ręki, spostrzegawczość i wyobraźnię i zachęcających do twórczej odwagi.

Seria Mądrale to pomysłowe zeszyty edukacyjne dla przedszkolaków – mnóstwo urozmaiconych zadań, zestaw naklejek i zaproszenie do świetnej zabawy. Dla trzylatków przygotowaliśmy ćwiczenia rysunkowe W królestwie Bazgraju, ćwiczenia matematyczne Biedronka Pi oraz ćwiczenia przyrodnicze Spacer. Czterolatkom polecamy ćwiczenia przyrodnicze Kajak, ćwiczenia rysunkowe Smocza historia oraz ćwiczenia matematyczne Pim i Po. Na pięciolatki czekają również ćwiczenia matematyczne Kwadratowy świat oraz przyrodnicze Działka.

Królewicz w mieście. Ćwiczenia rysunkowe dla pięciolatków
Numer ISBN

978-83-8150-228-3

Wymiary

205x288

Oprawa

miękka

Liczba stron

48

Język

polski

d2i9xj3

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2i9xj3
d2i9xj3
d2i9xj3
d2i9xj3