Trwa ładowanie...
dz9flgx
20-04-2022 15:00

Kraina za mostem

książka
Oceń jako pierwszy:
dz9flgx
Kraina za mostem
Tytuł oryginalny

Loretta Mason Potts

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Życie dziesięcioletniego Colina Masona wywraca się do góry nogami, kiedy przypadkiem dowiaduje się, że ma starszą siostrę! Ta wiadomość spada na niego jak grom z jasnego nieba, do tej pory to on był najstarszym i najbystrzejszym z czwórki rodzeństwa. Nie jest to jednak jedyna niespodzianka, jaka czeka rezolutnego chłopca. Odkąd niesforna siostra przekracza próg rodzinnego domu, wszystko staje na głowie.
Loretta chodzi w potarganym swetrze, używa dziwnych słów, nie słucha mamy, jest wiecznie rozkojarzona i zdarza jej się znikać na wiele godzin w niewyjaśnionych okolicznościach. Wkrótce Colin odkrywa jej tajemnicę i przez tunel w szafie trafia wraz z nią do Krainy za mostem.
W tym świecie na opak rządzą piękna Hrabina i wytworny Generał zarządzający wspaniałym zamkiem. Wszyscy tu kochają Lorettę (zwłaszcza, kiedy jest niegrzeczna!) i pragną, by została z nimi na zawsze. Sami jednak także mają tajemnicę, o której nie wiedzą dzieci…
Loretta Mason Potts z pewnością zajmie miejsce wśród niezapomnianych postaci literatury dziecięcej, a jej historia będzie bawiła kolejne pokolenia.
„Chicago Daily Tribune”

Kraina za mostem
Numer ISBN

978-83-67157-88-9

Wymiary

130x180

Oprawa

twarda

Liczba stron

250

Język

polski

dz9flgx

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dz9flgx
dz9flgx
dz9flgx
dz9flgx