Trwa ładowanie...
d24mk7z
20-04-2022 15:00

Kot - instrukcja obsługi

książka
Oceń jako pierwszy:
d24mk7z
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Instrukcja obsługi tłumaczy zwykle, jak prawidłowo korzystać z urządzenia.
Ta instrukcja jest inna, bo kot to żywa istota, ale gdy się nią opiekujemy warto wiedzieć, jak robić to w prawidłowy sposób.
Oto Kropka - kotka, która opowie wam o swoim świecie i przeprowadzi was przez zagadnienia dotyczące opieki nad kotami. Pokaże wam, jak prawidłowo zajmować się waszymi mruczącymi towarzyszami, jak zapewnić im życie w zdrowiu i zadbać o ich bezpieczeństwo.
Czy kot lubi odwiedziny gości? Dlaczego kot tak chętnie siada na stole? Po co w domu siać trawkę? Tego i wiele, wiele więcej dowiecie się od Kropki!

Kasia Antczak - psycholożka zwierząt, autorka książki SOS Pies. Kocha zwierzęta, zapach lasu i szum morza. Mama Filipa, opiekunka dwóch suczek - Coco i Luny oraz dwóch kotów - Biby i Lego.
Katarzyna "Fryza" Księżopolska - urodziła się w Warszawie i w Warszawie obecnie mieszka i pracuje. Studiowała w Łodzi na Akademii Sztuk Pięknych na wydziale Grafiki Projektowej. Od ponad 15 lat współpracuje z licznymi firmami, agencjami reklamowymi i wydawnictwami. Obecnie skupia się wyłącznie na ilustracji. Uwielbia książki dla dzieci i to właśnie w tym kierunku zmierza jej twórczość. W 2019 wygrała konkurs na ilustracje do książki dla dzieci dla szwajcarskiego wydawnictwa Helvetiq. Za tą książkę dostała nominację do jednego z bardziej prestiżowych konkursów książkowych w całym niemieckojęzycznym świecie, a w roku 2020 książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Kropka pt. „Tuli, tuli, cmok, cmok”. W 2021 r. zilustrowała książkę Kasi Antczak „SOS Pies”, również wydaną przez Kropkę.

Kot - instrukcja obsługi
Numer ISBN

978-83-67157-90-2

Wymiary

200x247

Oprawa

twarda

Liczba stron

48

Język

polski

d24mk7z

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d24mk7z
d24mk7z
d24mk7z
d24mk7z