Trwa ładowanie...
d2uot8i
10-08-2023 09:34

Konfident

książka
Oceń jako pierwszy:
d2uot8i
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Znam świat futbolu i wiem, że czasem jeden mały błąd może wiele kosztować. Powieść Domaradzkiego opowiada o chłopaku, który taki błąd popełnił. Przez kilkaset stron będziecie mu kibicować, aby zwyciężył. Mocna rzecz. Thriller, który można porównać tylko do meczu o wszystko.
Sebastian Mila, były reprezentant Polski w piłce nożnej

Ryzykowne wybory, niesłabnące napięcie i ciągłe zwroty akcji. Polecam!
Robert Małecki, pisarz

Jedna decyzja, podjęta w złym miejscu i niewłaściwym czasie, może zrujnować całe życie.
Niczym się nie różnił od rówieśników. Nieźle się uczył, imprezował, podrywał dziewczyny. Miał marzenia – chciał zostać prawnikiem. Miał hobby – kochał sport. Miał słabość – lubił się bić. Miał także pecha…
Nastolatek z Łodzi, który nieopatrznie zbliżył się do środowiska kiboli, trafił w ręce policji. Zdradził funkcjonariuszom zbyt dużo, a ci wykorzystali to przeciwko niemu. Zrobili z niego swojego współpracownika. Informatora. Konfidenta. I postawili przed nim arcyniebezpieczne zadanie – aby uniknąć więzienia, musi zinfiltrować środowisko chuliganów i doprowadzić do skazania Demona, tajemniczego i przerażającego szefa nabojki. Rozpoczyna się podwójna gra, w której najgorsze może nadejść z najmniej spodziewanej strony.
Nowy thriller Krzysztofa Domaradzkiego, który wciąga nas w kolejne kręgi kibolskiego piekła.

Konfident
Numer ISBN

978-83-08-08129-7

Wymiary

143x205

Liczba stron

496

Język

polski

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2uot8i
d2uot8i
d2uot8i
d2uot8i