Trwa ładowanie...
d2xbp77
10-04-2015 00:00

Kodeks wygranych. X przykazań człowieka sukcesu

książka
Oceń jako pierwszy:
d2xbp77
Kodeks wygranych. X przykazań człowieka sukcesu
Rok wydania
Autorzy
Wydawnictwo
"__wlasne
Źródło: "__wlasne

Czy umiesz szczerze odpowiedzieć sobie na pytanie, po co żyjesz? Co sprawia, że Twoje życie nabiera sensu, kolorów, rozmachu i pełni? Jak często doświadczasz tego uczucia? Założę się, że niezbyt często. Wśród miliardów ludzi na świecie tylko garstka wie, jak osiągnąć szczęście, dbać o harmonijny rozwój i odczuwać osobistą satysfakcję każdego dnia. Z jakichś dziwnych, niewytłumaczalnych powodów zdecydowana większość mieszkańców planety Ziemia wybiera sobie najgorsze scenariusze i uparcie się ich trzyma.

Ale dla Ciebie nadszedł właśnie czas zmiany! Ta książka podpowie Ci, co i jak zrobić, by przełamać strach, pokonać trudności, zwiększyć motywację na rzecz poprawy jakości swojego życia. Kodeks wygranych pomoże Ci wejść na Twój osobisty szczyt! Jego autor od dawna na własnym przykładzie pokazuje, że nic nie jest niemożliwe, jeśli tylko masz w sobie determinację i odwagę, by spełniać marzenia.

Przejmij odpowiedzialność za swoją przyszłość i nie daj się zepchnąć z drogi do celu! Masz tylko jedno życie, nie pozwól, by ktoś wciąż ściągał Cię w dół! Przejmij stery i cała naprzód w stronę spełnienia!

Kodeks wygranych. X przykazań człowieka sukcesu
Numer ISBN

978-83-283-0963-0

Wymiary

140x208

Gatunek

Psychologia,Poradniki

Oprawa

1

Liczba stron

328

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2xbp77
d2xbp77
d2xbp77