Trwa ładowanie...
d4bs750
03-12-2021 10:00

Kociolandia

książka
5.0
(1 głos)
Oceń:
d4bs750
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Pisz, Natalio. Rozgrzewaj serca czytelników.

Masz poetycką duszę, oko błyskotliwe niczym brzytwa i naturalny dar opowiadania historii.

Katarzyna Bonda

Piękna, wrażliwa, błyskotliwa. I tyle w niej uroku ❤️ Świat widziany oczami dziecka. Barwny, kolorowy zabawny i pełen głębokich przemyśleń… nie słyszę żadnego fałszu :)

Justyna Steczkowska

Obowiązkowa lektura dla dzieci i ich rodziców! Jaka szkoda, że takiej wrażliwości większość z nas musi się uczyć przez wiele lat. Kubuś Puchatek i Dzieci z Bullerbyn mają poważną konkurencję.

Krzysztof Ibisz

Natalia jest genialna… Wielka szkoda, że autorka zajęła się pisarstwem a nie filmem.

Radosław Pazura

Bajkoterapia daje siłę i moc. Sztuką jest umieć się nią podzielić. Ta książka jest dowodem na moc autorki, która pokazuje, jak radzić sobie w zmaganiu się z niełatwym światem.

Dr nauk o zdrowiu, pedagog, terapeuta Sylwia Jędrzejewska

Czternaście lat temu Jolanta Borowiec stanęła na czele Polsat Cafe, by od podszewki i kuchni stworzyć pierwszą w Polsce telewizję dla kobiet. W tym czasie jej córka Natalka Sandler stawała na palcach przy oknie, żeby pomachać mamie wychodzącej do pracy. Jej mama codziennie znikała z domu na wiele godzin. To wtedy Natalia wyobraziła sobie pierwszą różdżkę z Kociolandii, która jak pilot do telewizora przeniosła ją do zaczarowanego świata – krainy, gdzie mamy pracują tylko w weekendy, dziadkowie nigdy nie chorują, a Kicia, cudowny puchaty kotek, całymi dniami bawi się i wypoczywa na hamaku. Teraz Natalia ma już 17 lat i szykuje się na studia reżyserskie w USA. Ale nie byłaby córką swojej mamy, gdyby nie chciała zrobić jeszcze czegoś. Przelać na papier swojej Kociolandii.

Kociolandia
Numer ISBN

978-83-8234-377-9

Wymiary

160x220

Oprawa

twarda

Liczba stron

88

Język

polski

d4bs750

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4bs750
d4bs750
d4bs750
d4bs750