Trwa ładowanie...
d2h7lil

Kilian Jornet. Niemożliwe nie istnieje

książka
d2h7lil
Oceń jako pierwszy:
Kilian Jornet. Niemożliwe nie istnieje
Tytuł oryginalny

Res És Impossible

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Kilian Jornet. Niemożliwe nie istnieje
Materiały prasowe

Najlepszy moment jest zawsze teraz

Kilian Jornet doprowadził swoje ciało do granic wytrzymałości, doznał wielu kontuzji, a każdy kolejny jego wyczyn to balansowanie na granicy życia i śmierci. Dwa razy w ciągu tygodnia wbiegł na Mount Everest bez butli tlenowej. Na swoim koncie ma też rekordy w biegu na Mount Blanc, Denali czy Aconcaguę.

W skyrunningu Kilian osiągnął prawie wszystko. Z pozorną lekkością dokonał tego, co wydawało się niemożliwe. Ale nic nie jest dziełem przypadku: od dzieciństwa trenował ciało i umysł, by być doskonale przygotowanym zarówno na sukces, jak i porażkę.

W intymnej i szczerej do bólu książce Kilian Jornet dzieli się doświadczeniem, zaraża pasją i pokazuje, że nie ma rzeczy niemożliwych. Historia jego życia inspiruje i zachęca do spełniania marzeń, nawet jeśli wydają się one nierealne, a przede wszystkim pokazuje, co znaczy miłość do gór.

Moje usta powiedziały „kocham cię”, choć tak naprawdę chciały wymówić „przepraszam”. Wyrzucałem z siebie kolejne słowa, próbując się usprawiedliwić: „Nie przejmuj się”, „Będę na siebie uważał”… Wiedziałem jednak, że nie mam żadnej wymówki, która zabrzmiałaby dla niej rozsądnie. Rozpoczynałem przygodę, która mogła zakończyć się moją śmiercią na najwyższym ziemskim szczycie.

d2h7lil
Kilian Jornet. Niemożliwe nie istnieje
Numer ISBN

978-83-8129-692-2

Wymiary

140x205

Oprawa

miękka ze skrzydełkami

Liczba stron

312

Język

polski

Podziel się opinią

Share
d2h7lil
d2h7lil
d2h7lil
d2h7lil
d2h7lil