Trwa ładowanie...
d2v89oj
d2v89oj

Kierowanie

książka
Oceń jako pierwszy:
Kierowanie
Tytuł oryginalny

Management

Rok wydania
Autorzy
978-83-208-1942-7.jpg
Inne

Nowoczesny podręcznik obejmujący wszystkie istotne współczesne problemy nauki i praktyki organizacji i zarządzania. Stanowi wykład najnowszej wiedzy z tej dziedziny, jak również wprowadza w zagadnienia zarządzania XXI wieku.

Czytelnik znajdzie w książce -- oprócz analizy poszczególnych funkcji kierowania -- omówienie najważniejszych problemów zarządzania we współczesnym świecie, takich jak zmiana roli i wymagań zwłaszcza w odniesieniu do kierowników wyższego szczebla nowoczesnych organizacji (menedżer globalny), ekologiczne aspekty działalności, odpowiedzialność społeczna przedsiębiorstwa, zagadnienia etyczne zawiązane z zarządzaniem, globalizacja gospodarki i działalności firmy, przedsiębiorczość, kultura organizacji, wielokulturowość, wzrastająca rola jakość w zarządzaniu.

Tekst książki jest urozmaicony licznymi przykładami, pozwalającymi utrwalić zdobytą wiedzę. Na końcu każdego rozdziału znajdują się podsumowanie rozważań i pytania kontrolne, szczególne przydatne do celów dydaktycznych. Książka jest przeznaczona dla studentów kierunków ekonomicznych, organizacji i zarządzania w szkołach wyższych różnego typu, dla uczestników kursów doskonalących umiejętności menedżerskie, a także dla kadry kierowniczej pragnącej uzupełnić lub poszerzyć wiedzę.

Kierowanie
Numer ISBN

978-83-208-1942-7

Wymiary

205x260

Gatunek

Organizacja i zarządzanie,Ekonomia,Biznes

Oprawa

6

Liczba stron

656

Podziel się opinią

Share
d2v89oj
d2v89oj
d2v89oj
d2v89oj