Trwa ładowanie...
d2ih2zh
Informacja prasowa

Kiedy marzenia chodzą własnymi ścieżkami

„BOMBOnierki” – najsłodsza seria pod słońcem powraca z trzecim tomem zatytułowanym „Letnie marzenie”. Największym marzeniem jednej z sióstr Tanberry jest uczęszczanie do elitarnej szkoły baletowej. Gdy pojawia się realna szansa, Summer gotowa jest poświęcić wakacyjne plany i zrobić wszystko, aby dostać się do tej szkoły. Czy kiełkująca obsesja przyniesie dziewczynie więcej strat niż zysków?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kiedy marzenia chodzą własnymi ścieżkami
(Materiały prasowe)
d2ih2zh

Informacja prasowa Wydawnictwo IUVI

„Letnie marzenie” to już trzeci tom cyklu „BOMBOnierki” autorstwa Cathy Cassidy. Seria ta została przetłumaczona aż na 15 języków, a w Polsce dwa poprzednie tomy mają status bestsellerowych pozycji pośród książek obyczajowych dla młodszych nastolatków. „BOMBOnierki” to opowieść o losach pięciu kompletnie różnych sióstr, więc przed czytelniczkami staje zadanie do rozgryzienia w postaci pięciu wciągających historii.

Summer od zawsze pragnęła zostać tancerką, a gdy pojawiła się szansa na miejsce w szkole baletowej, postanowiła urealnić swoje marzenie. Dziewczyna w przeciwieństwie do swoich sióstr nie ma czasu na beztroskie, leniwe dni i imprezy na plaży. Przesłuchanie do szkoły baletowej staje się jej obsesją, a sprawy zaczynają wymykać się jej spod kontroli.

d2ih2zh

Summer wprowadza restrykcyjną dietę, aby stracić na wadze i osiągnąć wymarzoną figurę. Jednakże jury szkoły baletowej jest innego zdania i martwi się o stan organizmu nastolatki. Im mocniej Summer dąży do pozornej doskonałości, tym bardziej czuje się zagubiona. Czy na czas zda sobie sprawę – z pomocą chłopca, który chce czegoś więcej niż przyjaźni – że marzenia chadzają własnymi ścieżkami?

„Letnie marzenie” to słodka, ale zarazem głęboka i wartościowa powieść dla młodzieży. Książka porusza tematy dotykające na co dzień współczesnych nastolatków:
pierwsze zauroczenia i miłości, pierwsze porażki i rozczarowania, pierwsze wielkie marzenia, ale też poważne problemy zdrowotne jak anoreksja, w które wpędzają młode dziewczyny nierealne wyobrażenia ideału i obsesja w dążeniu do perfekcji oraz brak ukształtowanego poczucia własnej wartości. Seria „BOMBOnierki” przypadnie do gustu każdej nastoletniej czytelniczce.

Dane wydawnicze:
Wydawnictwo IUVI | Autor: Cathy Cassidy | Seria: BOMBOnierki, III tom | Format: 135 x 205 mm | s. 280 | Cena: 29,90 | ISBN 978-83-7966-059-9 Data premiery: 13.05.2020 | Wiek 12+ | www.iuvi.pl

Informacja prasowa Wydawnictwo IUVI

d2ih2zh

Podziel się opinią

Share

d2ih2zh

d2ih2zh