Trwa ładowanie...
d12snib
21-03-2022 13:01

Kid Lucky. Niebezpieczne lasso. Tom 2

książka
Oceń jako pierwszy:
d12snib
Kid Lucky. Niebezpieczne lasso. Tom 2
Tytuł oryginalny

Kid Lucky. Lasso périlleux

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Kategoria
Wydawnictwo
Seria
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Drugi tom serii opowiadającej o pełnym szalonych zabaw dzieciństwie najsławniejszej z komiksowych legend Dzikiego Zachodu. Poznajemy pierwsze przygody sprytnego urwisa, który kiedyś stanie się rewolwerowcem szybszym od własnego cienia.
Dorosły Lucky Luke spotyka na swojej drodze niezbyt sympatycznego bandytę, w którym rozpoznaje kolegę z najmłodszych lat, Billy’ego Bada. Wtedy wraca myślami do przeszłości... Billy już jako malec był nieznośnym łobuziakiem. Ciągle rywalizował z Lukiem, ale nie potrafił go pokonać, dlatego od tamtego czasu bez przerwy myślał o zemście na Samotnym Kowboju! Na szczęście oprócz wspomnień związanych z Billym nasz bohater ma też w pamięci wiele wesołych chwil przeżytych z prawdziwymi przyjaciółmi – dobrymi kolegami i miłymi koleżankami. Luke nie nudził się w dzieciństwie, a i my nie będziemy się nudzić, czytając ten album!
Cykl o Lucky Luke’u był przez wiele lat tworzony przez mistrzów komiksu Morrisa i Goscinnego, a po ich śmierci jest kontynuowany przez uznanych francuskich autorów. Achdé, pomysłodawca serii przygód małego Luke’a, jest współtwórcą kilkunastu opowieści humorystycznych takich jak „Big Twin” czy „Esmeralda”.

Kid Lucky. Niebezpieczne lasso. Tom 2
Numer ISBN

978-83-281-6026-2

Wymiary

216x285

Oprawa

miękka

Liczba stron

48

Język

polski

d12snib

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d12snib
d12snib
d12snib
d12snib