Trwa ładowanie...
d39zyc9

Katarzyna Tusk

Instagram.com
Źródło: Instagram.com

Katarzyna Tusk jest blogerką modową, a z wykształcenia psychologiem. Jej ojcem jest polityk Donald Tusk.

Katarzyna Tusk - życiorys

Katarzyna Tusk urodziła się 27 października 1987 r. w Sopocie jako córka Małgorzaty i Donalda, późniejszego polityka Platformy Obywatelskiej i przewodniczącego Rady Europejskiej.
Popularność zdobyła w 2007 r., kiedy Donald Tusk został premierem. Wtedy Katarzyna wzięła udział w programie "Taniec z gwiazdami", osiągając trzecie miejsce. Rozpoznawalność przyczyniła się do sukcesu bloga, który stworzyła w 2011 r. wraz z Zofią Cudny - makelifeeasier.pl. Blog promuje modne stylizacje i ciekawe pomysły na wnętrza. Na tej bazie Katarzyna Tusk stworzyła MLE Collection, czyli autorską markę modową.
Narzeczonym Katarzyny Tusk jest Stanisław Cudny, współzałożyciel firmy Foge, która zjamuje się produkcją listw przypodłogowych.

Katarzyna Tusk - działalność

Blog makelifeeasier.pl, prowadzony przez Katarzynę Tusk i Zofię Cudny bazuje głównie na zdjęciach, gdzie córka byłego premiera występuje jako modelka w wybranych przez siebie stylizacjach. Istotną rolę pełni tło - starannie zaprojektowane wnętrze lub ciekawe miejsce w plenerze. Styl Katarzyny Tusk okazał się tak popularny, że powstała autorska marka modowa MLE Collection, której ubrania produkowane są w Polsce.

Inną z gałęzi bloga jest Make Home Easier, gdzie prezentowane są propozycje wystroju wnętrz oraz instrukcje jak samemu wykonać niektóre dekoracje czy przedmioty codzinnego użytku.

Kategorie na blogu dotyczą mody i stylu, zdrowia i urody, filmu i literatury, czasu wolnego i podróży oraz gotowania. Treść jest tworzona przez pięć kobiet o różnorodnych zainteresowaniach.

Blog otrzymał wyróżnienie w konkursie "Blog roku 2011", organizowany przez Onet.pl. Makelifeeasier.pl został także nazwany najlepszym blogiem roku 2014 przez Zalando. Obecnie ma ponad 140 tys. polubień na Facebooku i prawie 214 tys. obserwowanych na Instagramie.

Katarzyna Tusk jest autorką jak dotąd dwóch książek - "Elementarza stylu" oraz poradnika fotograficznego "Make photography easier".

Katarzyna Tusk
Data urodzenia

27.10.1987

Miejsce urodzenia

Sopot

Bibliografia
d39zyc9

Podziel się opinią

1
Share
d39zyc9
d39zyc9
d39zyc9
d39zyc9