Trwa ładowanie...
d2rei7z

Katarzyna Grochola i Stanisław Bartosik. Miłość kwitnie, zwłaszcza w basenie

Popularna pisarka wraz z mężem wypoczywają na wakacjach. Sobie nie szczędzą czułości, a światu gorących widoków. Najnowsze wspólne zdjęcie jest tego najlepszym dowodem.
Share
Katarzyna Grochola wierzy, że na miłość nigdy nie jest za późno
Katarzyna Grochola wierzy, że na miłość nigdy nie jest za późnoŹródło: ONS
d2rei7z

Kobieta po przejściach, mężczyzna z przeszłością można powiedzieć o Katarzynie Grocholi i Stanisławie Bartosiku, którzy w tajemnicy przed światem pobrali się dwa lata temu. Dla pisarki to trzecie małżeństwo, dla muzyka drugie. Z decyzją o legalizacji swojego związku, mimo poprzednich doświadczeń czy wieku, nie wahali się zbytnio. "To co, będziemy się sprawdzać przez 10 lat? Ludzie sprawdzają się, żyjąc ze sobą, a nie sprawdzają, żeby potem żyć ze sobą dobrze" - przyznała w jednym z wywiadów autorka zekranizowanego bestselleru "Nigdy w życiu!".

Długo nie trwały też wzajemne podchody. Artyści poznali się za sprawą wspólnych znajomych. Od razu przypadli sobie do gustu i jak zdradzili, po trzech godzinach poznali smak pierwszego pocałunku. Tymi wymieniają się do dziś, co widać zresztą na najnowszym zdjęciu, którym Katarzyna Grochola podzieliła się w mediach społecznościowych.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" – to działa. Uczestnicy programu założyli rodziny

Na zamieszczonym na Instagramie zdjęciu pisarka skąpana jest nie tylko w basenie, ale i pocałunkach swojego męża. W opisie zdradziła, że tak wspaniały wypoczynek to zasługa Doroty Szelągowskiej.

d2rei7z

"Mam wakacje dzięki córeczce!!! Jak ja się cieszę!!! Bądźcie zdrowi i szczęśliwi!" - napisała pisarka, która swoją radością chętnie dzieli się z fanami. Zdjęcia z małżonkiem na instagramowym profilu autorki "Ja wam pokażę!" nie są rzadkością, jednak tak odważnych jak to, dotąd nie było.

Jak napisała jakiś czas temu Grochola: "Jesteśmy przykładem, że wszystko w życiu jest możliwe. Niezależnie od wieku. Właśnie obchodzimy urodziny mojego męża. 70. No i co? Kochamy się".

Także Bartosik potwierdził, że nowa miłość dodaje skrzydeł i odmładza. "Kasia odjęła mi wiele lat. Być mężem Kasi, znaczy być szczęśliwym. I młodszym, chociaż może nie widać po braku włosów na głowie" - wyznał niegdyś w rozmowie z dziennikarką tygodnika "Viva!".

d2rei7z

Patrząc na tych dwoje, tak gorącego czucia można tylko pozazdrościć.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2rei7z

Podziel się opinią

Share
d2rei7z
d2rei7z