Trwa ładowanie...

Karin Slaughter wraca z długo wyczekiwaną kontynuacją cyklu o Willu Trencie. Thriller "Po tamtej nocy" już w sprzedaży!

Powieści z cyklu o Willu Trencie są wyczekiwane z niecierpliwością przez czytelników w wielu krajach. Thrillery Karin Slaughter niemal natychmiast zajmują pierwsze miejsca sprzedażowe w USA, UK, Irlandii, Holandii, Włoch, Francji czy Niemiec. I tak też się stało z najnowszym - "Po tamtej nocy". Bohaterów cyklu, Willa Trenta oraz Sarę Linton, możemy oglądać na małym ekranie (serial stacji ABC), jednak książkowy pierwowzór pozostaje bezkonkurencyjny. Na polskim rynku powieść ukazała się nakładem wydawnictwa HarperCollins.

Materiał sponsorowany przez Harper Collins
 Źródło: materiały partnera
d2j2rf9
d2j2rf9

O książce:

Imprezowy wieczór sprzed piętnastu lat zakończył się brutalną napaścią, po której życie Sary Linton legło w gruzach. Od tamtej pory udało jej się zbudować swój świat od nowa. Jest odnoszącą sukcesy lekarką, zaręczoną z Willem Trentem – którego kocha nad życie – a przeszłość ostatecznie zostawiła za sobą.

Jednak pewnej nocy podczas ostrego dyżuru trafia do niej poturbowana młoda kobieta, której obrażenia okazują się zdumiewająco podobne do jej własnych sprzed lat. Kiedy Sara za wszelką cenę stara się uratować życie dziewczyny, uświadamia sobie, że nie udało jej się pogrzebać przeszłości raz na zawsze.

Patronat medialny: Wirtualna Polska, lubimyczytac.pl, Magazyn Pocisk, Bookreviews by Anita, nakanapie.pl

O Karin Slaughter:

"Karin Slaughter jest mistrzynią gatunku thrillerów, a jej geniusz ujawnia się na każdej stronie, w każdym bohaterze, w każdym wątku fabularnym. »Fałszywy świadek« tak bardzo trzyma w napięciu, że to napięcie jest wręcz namacalne, a akcja tak wizualna, że ​​nie mogę się doczekać, aby zobaczyć to w filmie". — FRANCESCA MOMPLAISIR, uznana przez krytyków autorka "My Mother’s House"

Materiał sponsorowany przez Harper Collins
d2j2rf9
d2j2rf9