Trwa ładowanie...
d2jn7tx
10-02-2014 00:00

Jonka, Jonek i Kleks 2. Pióro contra flamaster

książka
Oceń jako pierwszy:
d2jn7tx
Jonka, Jonek i Kleks 2. Pióro contra flamaster
Rok wydania
Autorzy
Inne
Źródło: Inne

W drugim tomie Kleks zaangażuje się w konflikt pomiędzy producentem długopisów i flamastrów, bezwzględnym prezesem Jolskym z firmy Uniflamaster, a poczciwym panem Mastersem, szefem Interinkaustu produkującego znakomite pióra i atramenty.

Akcja opowieści rozpoczyna się w dalekim mieście Metropolis, kiedy na zebraniu w podupadającej firmie Interinkaust, ktoś rzuca pomysł, by mieszkający w Polsce Kleks – wielki smakosz atramentu – stał się twarzą kampanii reklamowej spółki. Zaproszenie do Metropolis dostają też Jonka i Jonek.

Przygody Jonki, Jonka i Kleksa to legenda polskiego komiksu dziecięcego. Wesołe, pełne fantazji i groteski historyjki ukazywały się od lat 70. do 90. XX wieku na łamach popularnego pisma "Świat Młodych”, a także w wydaniach albumowych.

Jonka i Jonek – dwoje nastolatków wychowywanych wśród peerelowskich bloków – dzięki Kleksowi odrywają się od codziennej rutyny i wkraczają do krainy fantazji i marzeń. Przypominamy czytelnikom sympatycznych bohaterów i ich świat, którego granice wyznacza tylko wyobraźnia.

Jonka, Jonek i Kleks 2. Pióro contra flamaster
Numer ISBN

978-83-237-4772-7

Wymiary

170x260

Gatunek

Komiks

Oprawa

1

Liczba stron

62

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2jn7tx
d2jn7tx
d2jn7tx