Trwa ładowanie...
d585u0f
15-04-2010 00:00

Johnny Dixon i klątwa błękitnego bożka

książka
Oceń jako pierwszy:
d585u0f
Johnny Dixon i klątwa błękitnego bożka
Rok wydania
Autorzy
Inne
Źródło: Inne

Pierwszy tom nowej bestsellerowej serii dla fanów Harry'ego Pottera i Luisa Barnavelta.

Johnny Dixon i klątwa błękitnego bożka
Numer ISBN

83-7245-809-X

Wymiary

125x195

Gatunek

Fantasy & SF,Dziecięce i młodzieżowe

Oprawa

1

Liczba stron

199

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d585u0f
d585u0f
d585u0f