Trwa ładowanie...

J.K. Rowling miała objawy koronawirusa. Znalazła pomocną metodę w walce z chorobą

J.K. Rowling ujawniła się, że przechodziła przez wszystkie symptomy koronawirusa. Posłuchała się jednak porad swojego męża, który jest lekarzem.

J.K. Rowling miała objawy koronawirusa. Znalazła pomocną metodę w walce z chorobąŹródło: Getty Images
d39bor9
d39bor9

W związku z panującą pandemią koronawirusa zwiększa się liczba znanych osób zakażonych COVID-19. Pewne grono gwiazd, pomimo że nie poddało się jeszcze testom na obecność choroby, zaczęło dostrzegać jej objawy w swoim organizmie. Należy do nich m.in. J.K. Rowling, która twierdzi, że przechodziła przez symptomy koronawirusa.

ZOBACZ TAKŻE: Koronawirus. Kwarantanna. Ewa Minge i jej krawcowe szyją maseczki

Na szczęście autorka "Harry’ego Pottera" miała w swoim otoczeniu bliską osobę, która pomogła jej przejść przez ten ciężki okres. Pisarka postanowiła posłuchać się porad swojego męża, który jest lekarzem. Pisarka udostępniła również wideo, w którym wyjaśnione jest, jak najlepiej radzić sobie w takiej sytuacji.

W powyższym materiale widzimy lekarza z brytyjskiego szpitala Queens, który radzi, by przeprowadzać dwie serie pięciu głębokich wdechów, a przy szóstym bardzo mocno odkaszlnąć, zasłaniając przy tym usta. Specjalista zaznacza, że wspomniana technika jest przeznaczona zarówno dla osób starszych, a także tych, które chcą zapobiec zakażeniu. J.K. Rowling twierdzi, że ta metoda okazała się dla niej zbawienna.

d39bor9

"W pełni wyzdrowiałam, a ta technika bardzo mi pomogła" - napisała J.K. Rowling.

Chcemy podziękować wszystkim ludziom, którzy walczą ze skutkami koronawirusa. Ich nazwiska nie są publicznie znane, a twarze mają skryte pod maskami. To m.in. pracownicy służby zdrowia oraz sklepów i aptek, stróże porządku, kurierzy i przewoźnicy. Krótkie, kilkusekundowe nagranie z indywidualnym podziękowaniem zwykłym bohaterom można przesyłać pod adres e-mail: dziekujebohaterom@wp.pl. Mogą to być oklaski, gest, słowo "dziękuję", nagranie kwiatów, laurki lub linki do filmów umieszczonych w serwisie YouTube lub publicznych postów na Facebooku. Materiały umieszczone na FB należy oznaczać hashtagiem #dziekujebohaterom. Wszystkie filmy zostaną wyemitowane na specjalnie uruchomionym kanale w WP Pilot.

d39bor9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d39bor9