Trwa ładowanie...
d1rhoq4

J.K. Rowling miała objawy koronawirusa. Znalazła pomocną metodę w walce z chorobą

J.K. Rowling ujawniła się, że przechodziła przez wszystkie symptomy koronawirusa. Posłuchała się jednak porad swojego męża, który jest lekarzem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
J.K. Rowling miała objawy koronawirusa. Znalazła pomocną metodę w walce z chorobą
J.K. Rowling miała objawy koronawirusa. Znalazła pomocną metodę w walce z chorobą (Getty Images)
d1rhoq4

W związku z panującą pandemią koronawirusa zwiększa się liczba znanych osób zakażonych COVID-19. Pewne grono gwiazd, pomimo że nie poddało się jeszcze testom na obecność choroby, zaczęło dostrzegać jej objawy w swoim organizmie. Należy do nich m.in. J.K. Rowling, która twierdzi, że przechodziła przez symptomy koronawirusa.

ZOBACZ TAKŻE: Koronawirus. Kwarantanna. Ewa Minge i jej krawcowe szyją maseczki

Na szczęście autorka "Harry’ego Pottera" miała w swoim otoczeniu bliską osobę, która pomogła jej przejść przez ten ciężki okres. Pisarka postanowiła posłuchać się porad swojego męża, który jest lekarzem. Pisarka udostępniła również wideo, w którym wyjaśnione jest, jak najlepiej radzić sobie w takiej sytuacji.

W powyższym materiale widzimy lekarza z brytyjskiego szpitala Queens, który radzi, by przeprowadzać dwie serie pięciu głębokich wdechów, a przy szóstym bardzo mocno odkaszlnąć, zasłaniając przy tym usta. Specjalista zaznacza, że wspomniana technika jest przeznaczona zarówno dla osób starszych, a także tych, które chcą zapobiec zakażeniu. J.K. Rowling twierdzi, że ta metoda okazała się dla niej zbawienna.

d1rhoq4

"W pełni wyzdrowiałam, a ta technika bardzo mi pomogła" - napisała J.K. Rowling.

ZOBACZ TAKŻE: Na wydarzeniu na FB Wirtualnej Polski "Wspieram Szpitale - wymiana potrzeb, informacji i darów" będziemy na bieżąco informować, który szpital potrzebuje wsparcia i w jakiej formie.

Chcemy podziękować wszystkim ludziom, którzy walczą ze skutkami koronawirusa. Ich nazwiska nie są publicznie znane, a twarze mają skryte pod maskami. To m.in. pracownicy służby zdrowia oraz sklepów i aptek, stróże porządku, kurierzy i przewoźnicy. Krótkie, kilkusekundowe nagranie z indywidualnym podziękowaniem zwykłym bohaterom można przesyłać pod adres e-mail: dziekujebohaterom@wp.pl. Mogą to być oklaski, gest, słowo "dziękuję", nagranie kwiatów, laurki lub linki do filmów umieszczonych w serwisie YouTube lub publicznych postów na Facebooku. Materiały umieszczone na FB należy oznaczać hashtagiem #dziekujebohaterom. Wszystkie filmy zostaną wyemitowane na specjalnie uruchomionym kanale w WP Pilot.

d1rhoq4

Podziel się opinią

Share

d1rhoq4

d1rhoq4