Trwa ładowanie...
d22h016
25-10-2021 11:00

Język rosyjski w ustnej i pisemnej komunikacji biznesowej

książka
Oceń jako pierwszy:
d22h016
Język rosyjski w ustnej i pisemnej komunikacji biznesowej
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Przekazywana do rąk czytelnika publikacja jest adresowana do szerokiego kręgu odbiorców, tj. osób władających językiem rosyjskim na poziomie A2, B2 lub wyżej, które zamierzają nabyć umiejętność swobodnego komunikowania się w zakresie języka biznesu. Publikacja może stanowić również pomoc językową dla osób, które współpracują bądź zamierzają nawiązać współpracę biznesową z partnerami na wschodzie i od których wymaga się dobrej znajomości specjalistycznego słownictwa z zakresu biznesu. Wprowadzona w podręczniku tematyka koncentruje się wokół sfer komunikacyjnych dotyczących firmy i innych struktur handlu, poszukiwania pracy, służbowej rozmowy telefonicznej, podróży służbowych, korespondencji handlowej, reklamy i rynku nieruchomości. Zasadniczą część skryptu poprzedza spis piktogramów, wykorzystanych w książce, a także spis abrewiatur i skrótów ułatwiających pracę z podręcznikiem. Zamieszczony w publikacji materiał powtórzeniowy, klucz do wybranych ćwiczeń i słownik rosyjsko-polski pozwalają na korzystanie z niniejszej publikacji zarówno na zajęciach audytoryjnych, jak również w pracy indywidualnej. Do książki dołączona została płyta DVD, zawierająca nagrania tekstów kształcących rozumienie ze słuchu, poprawną wymowę i właściwe reakcje komunikacyjne oraz prezentacje multimedialne do wybranych jednostek tematycznych.
Karolina Gołąbek – Absolwentka filologii rosyjskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Wykładowca języka rosyjskiego w Instytucie Filologii Wschodniosłowiańskiej UJ, słuchaczka studiów doktoranckich w Instytucie Filologii Polskiej Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie na specjalności – językoznawstwo-glottodydaktyka. Specjalizuje się w metodyce nauczania rosyjskiego języka biznesu oraz języka ogólnego. Prowadzi badania z zakresu metodyki nauczania języka specjalistycznego (języka biznesu) na studiach rusycystycznych.
Paulina Balandyk – Absolwentka filologii rosyjskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Nauczyciel języka rosyjskiego w VII Liceum Ogólnokształcącym im. Zofii Nałkowskiej w Krakowie. Lektor języka rosyjskiego w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Krośnie. Słuchaczka studiów doktoranckich w Instytucie Filologii Polskiej Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie na specjalności – językoznawstwo-glottodydaktyka. Specjalizuje się w metodyce nauczania języka rosyjskiego jako obcego w szkole średniej. Prowadzi badania z zakresu nauczania gramatyki języka rosyjskiego przy wykorzystaniu ćwiczeń translacyjnych.

Język rosyjski w ustnej i pisemnej komunikacji biznesowej
Numer ISBN

978-83-233-3404-0

Wymiary

176x250

Oprawa

miękka

Liczba stron

232

Język

rosyjski

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d22h016
d22h016
d22h016
d22h016