Trwa ładowanie...
d2ol6q8
30-01-2020 19:23

Jezus mówi do ciebie wydanie jubileuszowe

książka
Oceń jako pierwszy:
d2ol6q8
Jezus mówi do ciebie wydanie jubileuszowe
Tytuł oryginalny

Jesus Calling. Enjoying Peace in His Presence

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Najbardziej w Jezusie wzrusza mnie to, że On kocha nie za coś, ale pomimo wszystko. Nie czeka na naszą doskonałość, ale jedynie na otwarte serce. Codziennie od nowa bierze na siebie nasze zmartwienia i winy. Mówi, pociesza, podnosi i prowadzi najlepszą drogą. Daje pokój i nadzieję. Można go usłyszeć, jeśli tylko zamknie się oczy. Można go usłyszeć, jeśli tylko otworzy się serce. Wiesz już, co dziś chce powiedzieć Tobie?

Katarzyna Olubińska, dziennikarka, autorka bloga i książki Bóg w wielkim mieście

Przyjdź do mnie ze wszystkimi swoimi słabościami: fizycznymi, emocjonalnymi i duchowymi. Odpocznij w Mojej kojącej Obecności, pamiętając, że nie ma dla Mnie nic niemożliwego. Oderwij swój umysł od problemów, aby skupić się na Mnie. Pamiętaj, że mogę uczynić nieskończenie więcej, niż prosisz czy rozumiesz.

Te słowa wypowiedziane przez samego Jezusa usłyszała w swoim sercu SARAH YOUNG, pisarka chrześcijańska, w czasie modlitwy. Słowa, które spisała, dotarły do milionów ludzi na całym świecie. Z okazji dziesiątej rocznicy publikacji pierwszego wydania oryginału tej wyjątkowej książki przygotowana została niniejsza specjalna i rozszerzona edycja. Zawiera ona nowy wstęp oraz pełne fragmenty Pisma Świętego.

Jezus mówi do ciebie wydanie jubileuszowe
Numer ISBN

978-83-65847-24-9

Wymiary

145x205

Oprawa

twarda

Liczba stron

528

Język

polski

d2ol6q8

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ol6q8
d2ol6q8
d2ol6q8
d2ol6q8