Trwa ładowanie...
ddwmes9
ddwmes9

Jesteś moja

książka
Oceń jako pierwszy:
Jesteś moja
Tytuł oryginalny

What Was Mine

Rok wydania
Wydawnictwo
ddwmes9
Okładka
Materiały prasowe
Okładka

Lucy Wakefield jest wykształconą, dobrze zarabiającą młodą kobietą, która w akcie desperacji robi coś szokującego: zabiera niemowlę pozostawione w wózku na zakupy i wychowuje dziewczynkę jako swoje dziecko. Udaje jej się zachować tajemnicę przez ponad dwadzieścia lat – przed córką, Mią, krewnymi, współpracownikami i przyjaciółmi. Jej sekret zmienia życie wielu ludzi i wystawia na próbę nasze rozumienie istoty macierzyństwa.

"Jesteś moja" to przejmująca opowieść, przedstawiona z perspektywy Lucy, Mii, a także biologicznej matki dziewczynki i innych, blisko związanych z nimi osób. To opowieść o nadziei i utracie, o jednej, nieodwracalnej decyzji, która zrujnowała życie szczęśliwej rodziny.

*Helen Klein Ross *– jest poetką i powieściopisarką, jej utwory pojawiały się w "The New Yorker", "The Los Angeles Times", "The New York Times" i "The Iowa Review". W 2014 roku zdobyła nagrodę Iowa Review w dziedzinie poezji. Ukończyła Cornell University i uzyskała dyplom magistra sztuki na The New School. Helen mieszka z mężem w Nowym Jorku i w Salisbury w stanie Connecticut.

Jesteś moja
Numer ISBN

978-83-8123-098-8

Wymiary

125mm x 195mm

Gatunek

powieść

Oprawa

miękka

Liczba stron

368

Podziel się opinią

Share
ddwmes9
ddwmes9

ddwmes9
ddwmes9
ddwmes9